Dr Sinan Göker Göz Grup ve Estetik
Dr Sinan Göker Göz Grup ve Estetik

Geçtiğimiz haftalarda son zamanlarda aşırı ilgimi çeken göz kapağı estetiği ile ilgili bilgi alabileceğim Dr Sinan Göker Göz Grup ve Estetik Lansmanına katıldım. Ben blogger arkadaşım Şerife (@begendim_paylastim) aracılığıyla davet edildim. Lansmanda Dr Sinan Göker Göz grup ve estetik ile ilgili bilgiler alıp göz ve estetik sorunlarını konuştuk. Ben aşırı memnun oldum 🙂

Dr Sinan Göker Göz Grup ve Estetik

Muayenehane aşırı temiz ve güzel. Yeri merkezi konumda olduğu için bulmak konusunda sıkıntı yaşamadım. Fulya Acıbadem hastanesinin tam karşısında. Konumuna buradan bakabilirsiniz.

Çalışanları çok çok güleryüzlü ve ilgili. Doktorları başta Sinan bey olmak üzere çok bilgili ve deneyimli. (Buradan tüm dr ekibini öğrenebilirsiniz) Tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladılar. Ayrıca göz muayenesi de yapıldı. Benim -3,25 miyop gözüm maalesef hala aynı 🙁 Lazer tedavisi için ileriki günlerde yeniden konuşacağım.

Klinikte tüm muayene ve operasyonlar son teknoloji kullanılarak yapılıyor. Yenilikler takip ediliyor. Tüm işlemler kişiye uygun yapılıyor. Mesela kişi istese bile ona uygun olmayan işlemler yapılmıyor. Kişinin sağlıklı olması isteklerinden önde tutuluyor. Mesela yüzünüzde hiç kırışıklık yoksa ben yüzümü gerdirmek istiyorum diyorsanız bu işlemin uygun olmadığı uygun bir dille anlatılıyor. Genelde bu tarz merkezlerde para için tüm işlemler hatta istemedikleriniz bile zorla yaptırılır. Burada bu durum söz konusu değil. Doktorlar bu konuda çok duyarlı. Özellikle Dr Akın Banaz beyin tutumu bu yönde.

Kliniğin ortamı ev gibi olduğundan kendimi çok huzurlu hissettim. İstediğim tüm soruları sorup doktorlar ile konuşabildim. Özellikle son zamanlarda çok konuşulan göz kapağı estetiği ile ilgili detayları konuştum. Yakında belki minik bir operasyon düşünebilirim 😛

Ek biç ye iç sunumu

Lansmanda birde yiyecek sponsoru vardı. Ekbiçyeiç mutfağı da bize harika lezzetlerinden güzel sunumlar hazırlamışlar.

Tamamen doğal ve kendi üretimleri olan besinlerle yapılan yiyecekler tamamen sağlıklı. Un ve kimyasal şeker yok. Brownieler, hurma topları, kıtır üzerine brokoli ve füme et… Immmm… Lezizdi çok. En çok ben yedim 😛 Hatta herkes gittikten sonra tabakların dibini gördüm :PP Napim lezzete dayanamıyorum :))

Doğal içecekleri lezzet olarak bana hitap etmiyordu ama en önce onlar bitti. Seveni çok oldu.

Sizde bu doğal ürünlerin nasıl elde edildiğinden, üretiminden, tüketiciye nasıl ulaştırıldığına kadar tüm soruları aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

Ek biç ye iç

Son olarak yazımı akşam saatinde orada bulunan ekip ve blogger arkadaşlarımla birlikte olan toplu fotoğrafımızla kapatıyorum.

Ben bu kadar ilgi beklemiyordum. İyiki gitmişim ve bu ekiple tanışmışım. Oradan çok mutlu ayrıldım. Sizde benim gibi hissetmek için gidip görüşmenizi ve bilgi almanızı tavsiye ederim. Tabi yaptırmak istediğiniz işlem varsa 😛

Yazımı okuyan herkese sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin