Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık 2017

442

Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık 2017 ürünlerimi anlatacağım sizlere. Bol miktarda şampuan ve duş jeli bitirdim her zamanki gibi. Eşimle birlikte kullandığım için çabuk bitiyorlar. Bakalım neleri sevmişim neleri sevmemişim.

Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık
Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık
Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık

Öncelikle bitirdiğim ürünleri tek tek yazayım sonra hepsinden kısa kısa bahsedeyim.

Sıvı Sabunlar

İncia sıvı sabun, Deflin sıvı sabun

Şampuanlar

Revigen şampuan, nunaat silicon şampuan (belita kozmetik), biotige şampuan, loreal şampuan, Ogx coconut ve niacin şampuan, Ogx biotin saç kremi.

Duş Jelleri

Nivea creme soft duş jeli, Nivea active clean duş jeli, crabtree&evelyn duş jeli.

Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık
Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık-sıvı sabunlarım

Sıvı sabun olarak en ucuz hangisiyse hep onu kullandım ama eller için önemini İncia kullanana kadar anlamamıştım. İncia markasını çok seviyorum. Hatta markanın tüm ürünleriyle ilgili bir blog yazısı yazmıştım. Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. Tamamen organik olan bu marka benim vazgeçilmezim oldu. Hemen yenisini aldım tabiki 🙂

Incia Ürünleri İncelemesi

Deflin ise olsa da olur olmasada olur bir üründü. Ellerime çok bir katkısı olmadı ama temizlemesini sevdim.

Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık
Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık şampuanlarım

Revigen şampuanı severek kullandım. Kıvamlı yapısıyla az kullanmak bile yetiyor bu nedenle uzun ömürlü oldu. Saç dökülmeme bir katkısı olmadı çünkü saçım demir eksikliğimden dolayı dökülüyor.

Belita kozmetiğe ait silicon şampuan çok sevdiğim ürünler arasında. Saçımı dolgunlaştırıp elektriklenmesini önledi. Bu markanın kullandığım tüm ürünlerini sevdim diyebilirim.

Biotige şampuan bu ürünler arasında en az sevdiğim şampuan oldu. İlk nedeni köpürmemesi ikinci nedeni ise saçlarımı keçe gibi yapması. Eşim ilk kullandığında bu nasıl şampuan dediği için bir daha kullanmadı. Gramajı 400 ml olduğu için zor bitti. Tekrar almayı düşünmüyorum.

Loreal markasının bu şampuanını bit etkinlikte edinmiştim. Hiçbir yerde görmedim. Gramajı düşük olduğu için hemen bitti. Fazla bir etkisi olmadı. Yorum yapamayacağım. Sadece kötü bir etkisini görmediğimi söyleyebilirim. Saç kremini de bitirdim. Onu da aynı şekilde değerlendirebilirim.

Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık
Bitenler/Ekim-Kasım-Aralık şampuanlarım

Ogx şampuanları ne kadar sevdiğimi bilmeyen yoktur. Yaklaşık 8 tane bitirmişimdir. Bu biotin kremini ilk defa kullandım ve çok sevdim. Kokusu ve yapısı şahane. Dolgunlaştırması ve saçlarımı açmasını da seviyorum.

Ogx in en sevmediğim şampuanı bu coconut oldu. Hindistancevizi kokusu sıcakla birleşince leş gibi bir koku yayıyor yada ben sevmiyorum diyebilirim. Eşim bayıldı ve o bitirdi bütün şişeyi 😛

Niacine&caffeine şampuanı da diğerleri gibi çok sevdim ama seride en sevdiğim şampuanı her zaman biotin&collagen olan 🙂 Aşağıdali linkten detaylı yorumlarımı okuyabilirsiniz.

OGX Şampuanlar. Hangisi ne işe yarar? Hangisini daha çok beğendim?

Duj jelleri konusunda açıkçası çok seçiçi değilim. Her ürünü kullanıyorum ama tabiki daha fazla sevdiğim ürünler var. Nesela bu Niveanın creme soft duj jeli müthiş. Hemen gidip devasa boyunu aldım 🙂 Kokusu yapısı ve verdiği yumuşaklığa bayıldım.

Nivea active clean erkekler için olan ürününü de 1 kez kullandım ve cidden çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Kousu tam bir “adam” kokusu gibi. Dersin ki duşta yanımda yakışıklı bir erkek var 😛 Ayrıca rengi de çok sexy 🙂 Sanki elinde civa tutuyormuşsun gibi bir gümüş. İndirimde eşim için evi bu ürünle döşeyeceğim 😛

Crabtree&evelyn markası da bazı Gratislerde satılıyor. İndirimde denk gelirsem alıyorum. Bu ürünü de indirimde 7,5 tl ye aldım. Yalnız fotoğraftaki ürün duş jelim değilmiş. Vücut losyonummuş :PP Yanlışlıkla bu kategoriye soktum. Neyse hazır kaynak yapmışken bahsedeyim diyeceğim ama zaten uzun uzadıya bir blog yazım vardı bu ürünle ilgili 😛 Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Crabtree&Evelyn Pomegranate Body Lotion

Benim son 3 aylık bitenlerim bu şekilde. Sizin de içlerinde bitirdiğiniz yada kullanmakta olduklarınız var  mı? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin