Bugünün blog konuğu Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi. Bu ürün uygun fiyatı ve performansıyla birçok kişinin gönlüne taht kurdu. Ben 1 tane bitirip 2 ye başladım. Eşim de saçlarını uzatmaya başladığından beri kullanıyor. Etkilerini beraber inceleyelim.

Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi

Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi
Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi

Ürün 200 ml plastik fısfıs başlıklı ve kırmızı simli yaldır yaldır parlayan ambalajıyla göze batıyor 😛 Formülündeki vitamin ve minerallerle ile saç köklerini besleyerek saçların sağlıklı uzamasını vaad ediyor. Ayrıca saçın kolay taranıp pürüzsüz bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Ürün pembe renkli ve çalkalandığında homojen karışıp açık pembe oluyor. Sanki köpük köpük oluyor ve bekleyince eski haline dönüyor. Su gibi bir yapısı var. Kokusu rahatsız edici değil. Çalkalayıp nemi alınmış saçlara uygulanıyor.

Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi
Restorex Hızlı Uzama Etkili Sıvı Saç Kremi

Ürün içeriğindeki sarmaşık özü ile hızlı uzamayı vaad ediyor. (tam etkisini görmek için serinin diğer ürünleri ile kullanılması öneriliyor, ben tek kullandım) Ben hızlı uzama etkisini pek göremedim. Sanki aynı uzuyormuş gibi geldi ama diğer tüm vaadlerini yerine getirdiğini düşünüyorum. Sadece “saç diplerine krem sürmeyin saçı döker” inanışından dolayı (doğruluğunu bilmiyorum) hiç saç diplerime sıkmadım. Banyodan sonra ıslak saç uçlarıma sıkıp tarayıp kuruttum. Bu nedenle saç köklerim hiç beslenmemiş olabilir 😛

Saçlarım ne kadar ince telli ve azda olsa karışıyor ve mutlaka krem ve sıvı saç kremi kullanma ihtiyacı duyuyorum. Şimdi saçımı kestirdim ama yine de uzun olan kısımlarına az miktarda kullanıyorum. Ürünün fiyatı 10 tl ama indirimlerde 5 tl ye bulmak mümkün. Ben 2. aldığımda 5 tl ye aldım. Hem uygun fiyatlı ve içerisinde paraben barındırmayan hemde saçı besleyip uzatan, kolay taranmasını sağlayan, parlatan, yumuşatan çok amaçlı bir ürün arıyorsanız buna bakmanızı öneririm. Watsons, Gratis gibi çeşitli mağaza zincirlerinde bulabilirsiniz.

Sizin kullandığınız sıvı saç kremleri var mı? Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin