Nivea 1 dakika Urban Detox Maske son dönemlerde severek kullandığım ve bakım rutinime eklediğim ürünlerden biri oldu.

Cildim karma ve bazen (özellikle mevsim geçişlerinde) yağlı olabiliyor. Bende özellikle bu dönemlerde cildimi ekstra arındırmaya ihtiyaç duyuyorum ve çoğunlukla maskelere yöneliyorum. Bu Nivea Essensials serisindeki 1 dakika Urban Detox Maskeyi de bu sebeple kullanmaya başladım ve bir anda bakım rutinime dalış yaptı 😛 Şimdi ürünü inceleyelim.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske
Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske yeşil renkli, bana yeşil sebzeleri ve detoxu anımsatan, ambalajında 75 ml plastik tüpte bulunuyor.

*Beyaz Kil ve Aktif Manolya Özü ile cilde detox yaparak zararlı çevresel etkileri azaltmayı,

*Ölü hücreleri arındırıp derin temizlik sağlamayı,

*Cildin görünümünü düzeltip cilt tonunu desteklemeyi vaad ediyor.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske
Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

Maskenin yoğun kıvamlı bir yapısı var. İçerisinde mikro tanecikler var. Yıkayınca yok oluyorlar. Sürümü kolay. En güzel parmaklar ile uygulanıyor. Yüzün bir tarafına sürdükten sonra diğer bölgelere geçip maskeyi sürmeyi bitirdiğiniz an zaten 1 dakika doluyor ve yıkama aşamasına geçiyorsunuz. Ben fazladan 30 saniye daha bekletiyorum yüzümde. Biraz yanma yapıyor ama irritasyona yol açmadı. Verdiği ferahlık ve pürüzsüzlük hissine bayılıyorum. Yüzümü yıkarken hafif dairesel hareketlerle ürünü cildimden arındırıyorum ki içerisindeki mikro tanecikler peeling etkisi yaratsın.

İçerisinde zararlı kimyasallar var. Sütten çıkmış ak kaşık bir ürün değil ama benim gibi cildime iyi gelsin içeriği önemli değil diyenlerdenseniz bu ürünü seveceğinize eminim.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske
Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

Ürün Gratis, Watsons gibi mağaza zincirlerinde ve online alışveriş sitelerinde satılıyor. Fiyatı 20 tl ama indirimde 10 tl ye kadar düşüyor. Eğer beğenirseniz benim gibi stoklayacağınıza eminim.

Eğer bu kış günlerinde güzel bir arındırıcı, düzgünleştirici, kolay uygulanan, hemde detox etkili ürün arayışı içindeyseniz bu ürüne bakmanızı tavsiye ederim. Niveanın kendi sitesine buradan ulaşıp ürünü inceleyebilirsiniz.

Kullananlardan yorumlarını beklerim.

Sevgiler.

2 YORUMLAR

    • Her gün uygulayabilirsiniz. Günlük bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Duruma göre cildinizin tepkisi olursa gün aşırı yada haftada 2 güne inebilirsiniz. Sorun yoksa her gün devam 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin