H&M Gel Oje İncelemesi

1615

Uzun zamandır oje incelemesi yapmadığım için bugün sizlere ekim alışverişlerimden biri olan H&M Gel Oje den bahsedeceğim. Daha önce birçok h&m oje incelemesi yaptım ve bu ojeleri çok seviyorum. Gel ojesini de ilk defa gördüm ve merakıma yenik düşüp aldım.

H&M Gel Oje

Klasik H&M oje şişesinde olan bu ürünü diğer ojelerden ayıran özelliği step 1 ve step 2 olarak 2 aşamada sürülmesi. Gel efektini veren ve çabuk kurumasını sağlayan step 2 katı ayrı olarak satılıyor. Ben mecburen ikisini de aldım. Daha sonrabaşka bir gel ojesinden aldığımda step 2 yi almama gerek yok. Aynı ürünü kullanabilirim.

H&M Gel Oje
H&M Gel Oje

Normalde H&M ojelerin fırçasına bayılırım. Oval ve kalın fırçası var. İlk defa bu ojenin fırçasını sevmedim çünkü kesimi güzel değildi. Bazen fırçasını sevdiğiniz ojeler bile sizi hüsrana uğratabiliyor. Biraz şans işi. Alırken mutlaka açıp fırçası düzgün mü diye bakmak gerekiyor.

H&M Gel Oje
H&M Gel Oje

Dediğim gibi 2 aşamadan oluşuyor. ilk aşama renkli olanı 2 kat sürüp 2 dakika bekledikten sonra üzerine gel kısmını sürüp 3 dakika beklemek. Sonra gelsin mükemmel parlak ojeler 🙂

Kalıcılığını çok beğenmedim. Ertesi günün akşamı uçlarından çıkmaya başladı 🙁

Bendeki rengi morumsu bordo olan “governess” isimli rengi. Sonunda ojelerin isimlerini altına yazmışlar. Eskiden arkasına yazıyorlardı ve  yazı silinince hangi oje olduğunu bilemiyordun 🙁

H&M Gel Oje
H&M Gel Oje

Ben çok sevdim ama her bir ojenin fiyatının 13 tl olduğunu düşünürsek (jel de 13 tl) biraz pahalı olduğunu söyleyebilirim. İndirimde diğer renklerini de alabilirim ama indirime girmeden almayı düşünmüyorum. Başka markaların daha uygun fiyatlı gel ojeleri var. Onlar tercih edilebilir.

Sizin H&M den kullandığınız oje ve favoriniz var mı? Yorumlarınızı beklerim. Öptüm.

Önceki H&M oje incelemelerime aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

H&M Ojelerim – Purple Match

H&M Oje Lavender Lullaby

Nöbet ojesi #8 H&M Exquisite Emerald

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin