Skincode Exclusive Cellular Extreme Moisture Mask- Yoğun Nem Maskesi

1
487

Skincode exclusive markasını ilk kez geçen yıl bir eczanede görmüştüm ve bilgi almıştım. Daha sonra lansmanına gitme fırsatı buldum ve daha çok bilgi edindim. (Lansman hakkında paylaşımım için tıktık..)

Dermokozmetik markalar her zaman ilgimi çekmiştir ve Skincode da adıyla bile ilgimi çeken markalardan biri. “Skincode- cilt kodu” demek olduğu için ilginç gelmişti. Gerçekten de marka cildin kodunu çözdüklerini ve ürünlerini ona göre ürettiklerini söylüyor.

Skincode markası 1998 yılında kurulmuş İsveç menşeili bir marka. Kurucusu bir prens soyundan geliyormuş 😛 Exclusive ve essensials olarak 2 seriden ürünleri var. Benim bugün size anlatacağım exclusive serisine ait bir ürün. İkisinin temel bileşenleri farklı. Exclusive serisinin temel bileşeni ACR kompleks G2 adında hücre yenileyici bir bileşen. Ayrıca skincode markasının tüm ürünleri paraben, koruyucu ve hayvansal katkılardan arındırılmış.

SKINCODE EXCLUSIVE Yoğun Nem Maskesi

SKINCODE EXCLUSIVE CELLULAR EXTREME MOISTURE MASK- Yoğun Nem Maskesi
SKINCODE EXCLUSIVE CELLULAR EXTREME MOISTURE MASK- Yoğun Nem Maskesi

Maskeyi inceleyecek olursak olgun, nemsiz, kuru ve normal ciltler için geliştirilmiş olan bu maske 50 ml cam şişede bulunuyor. Cildi neme doyurmayı, anti age özelliğiyle ince çizgilerin görünümünü azaltmayı ve cildi rahatlatmayı vaad ediyor. Su yeşili rengiyle ve ferah kokusuyla daha sürmeden vaadlerini karşılayacağı hissi uyandırıyor 🙂

SKINCODE EXCLUSIVE CELLULAR EXTREME MOISTURE MASK- Yoğun Nem Maskesi

Ben bu ürünü yoğun bir şekilde tüm yüzüme uygulayıp 10 dk sonra kuruyup şeffaflaşınca ılık suyla yıkıyorum. Yıkadıktan sonra bile yüzümdeki ferahlık hissi bir süre daha devam ediyor ve nemlendirici uyguladığımda daha iyi emildiğini hissediyorum. Ayrıca bu maske gece uyku maskesi olarakta kullanılabiliyor. Gece uyumadan önce krem gibi ince bir tabaka sürebilir ve tüm gece cildinizi neme doyurabilirsiniz.

Havaların da birazcık soğumasıyla kuruyan cildinizi nemlendirmek ve rahatlatmak, aynı zamanda da yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek için bu maskeyi düşünebilirsiniz.

SKINCODE EXCLUSIVE CELLULAR EXTREME MOISTURE MASK- Yoğun Nem Maskesi

Skincode ürünleri sadece dermokozmetik satan eczanelerde ve online satış sitelerinde bulunuyor. Fiyatı 240 tl ama çoğu sitede indirimli 190 tl ye bulmanız mümkün. Ayrıca buradan kendi sitesini de inceleyip ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Daha önce yazmış olduğum Skincode ürün yazılarına aşağıdaki başlıktan ulaşabilirsiniz.

Skincode Gündüz Kremi ve Yüz Yıkama Jeli

Siz bu markayı duydunuz mu? Daha önce kullandığınız nem maskeleri var mı? Yorum bırakırsanız bende incelemek isterim.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin