Nivea Q10 Plus C Kırışıklık Karşıtı + Enerji Cilt Uykusu Kremi ve Göz kremi

2
563
Nivea Q10 Plus C Kırışıklık Karşıtı + Enerji Cilt Uykusu Kremi ve Göz kremi

Bugün sizlere uzun süredir kullandığım Nivea Q10 Plus C yüz ve göz kreminden bahsedeceğim. Nivea fiyatı ve bulunabilirliği açısından sevdiğim markalardan biri. Hatta öyle ki, kalıplaşmış kelimelerden biri haline gelmiş. Örneğin “eline krem sür” demek yerine annem “eline nivea sür” der 😛 Niveayı krem yerine kullanır hep. (peçeteye selpak yada hijyenik pede orkid demek gibi)

Nivea Q10 Plus C Ürünleri:

Nivea Q10 Plus C Kırışıklık Karşıtı + Enerji Cilt Uykusu Kremi ve Göz kremi

Öncelikle bu kremlerin dış ambalajından incelemeye başlayalım. Ambalajı alüminyum ve tüp şeklinde. Ben bu şekilde olmasını hiç sevmedim çünkü hem kesemiyorsunuz hemde çantada eğilip bükülüyor ve şekli bozuluyor. Birde bir süre sonra kenarlarından kırılıp akıtıyor. (eski arko kremlerden hatırlıyorum çok kötü oluyordu) Klasik cam yada plastik tüp olsalardı daha kullanışlı olurdu. Bu kötü özelliğinin yanı sıra ucunun minik olması ürünü kontrollü almayı sağlıyor. Bu iyi düşünülmüş bir özellik. Ürün beyaz renkte ve aşırı akışkan değil. Sürümü harika. Pamuk gibi kayıyor ve hemen emiliyor.

Nivea Q10 Plus C Kırışıklık Karşıtı + Enerji Cilt Uykusu Kremi ve Göz kremi

Q10 plus C serisi yeni çıkan bir seri ve gece cilt uykusu kremi olarak geçiyor. İçeriğindeki koenzim Q10, Cvitamini ve kreatin ile cilde anında enerji kazandırarak cildinizi canlandırmayı ve kırışıkları azaltmayı vaad ediyor. Gece uyurken cilde enerji verip bakım yaparak sabah güzel bir gece uykusundan uyanmış gibi canlı ve dinlenmiş görünmeyi sağlıyor. Ben genellikle uyurken değil ama işyerinde gece nöbetlerinde kullanıyorum. Tüm cilt tipleri için uygun ama kuru ciltlere yetmeyip yağlı ciltlerde parlamaya sebep olabilir. Benim cildim karma olduğu için hiçbir sorun yaşamadım. Klasik nivea kokusu beni rahatlattığından bu kremi sürünce rahatlamış hissettiğimi söyleyebilirim.

Etkileri konusunda kesin konuşamam ama cildimi canlandırdığını gözlemledim. Kırışıklıklarım eskisi gibi duruyor. Pek fark gözlemedim ama uzun vadede tüm seriyi düzenli bir şekilde kullanmak gerekiyor bu etkinin net anlaşılabilmesi için. Ayrıca makyaj bazı olarak çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Nivea Q10 Plus C
Nivea Q10 Plus C

Ben genel anlamda bu ürünü sevdim. Bitirene kadar kullanacağım. Sizde geceleri uyurken cildinize enerji verip sabah canlı ve dinlenmiş görünmek istiyorsanız bu kremlere şans vermenizi öneririm.

Fiyatı her birinin 50 tl civarında ama indirimlerde 25-30 tl arasında bir fiyata almak mümkün.

Siz bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce Nivea markasının ürünlerini kullandınız mı? Yorumlarınızı beklerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin