Luis Bien El Bakım Seti (probiyotik içerikli)

238
Luis Bien El Bakım Seti
Luis Bien El Bakım Seti

Günün blog konuğu Luis Bien El Bakım Seti. Luis Bien markasını ilk defa instagramda gezinirken gördüm. Oysaki 2014 yılında Türkiyede kurulmuş ve hızla büyümüş bir dermokozmetik marka. Eczanelerde, belirli kliniklerde ve kuaförlerde satılıyor. Ürünleri birçok ülkeye ihraç ediliyor.

Ürünleri ayrıca online sitesinde de satılıyor. Sitede o kadar çok ürün var ki bak bak bitmiyor. Cilt bakımından şampuana, parfümden zayıflama ürünlerine kadar birçok ürün mevcut. Ben bugün size probiyotik içerikli el bakım setini anlatacağım.

Luis Bien El Bakım Seti

Luis Bien El Bakım Seti- scrub jel

Bu ürün 3 aşamalı bir el bakım seti. İlk aşama ölü hücrelerden arındırıcı scrub jel. Bu ürün içeriğindeki taneciklerle ölü hücreleri arındırarak elleri yumuşacık yapıyor. 50 ml gramajı var ve ürün en sevdiğim lila renginde 🙂 Ben bu ürünü çok sevdim. Ellerime krem sürmeden krem sürmüş gibi yumuşacık yaptı ve partikülleri ellerime zarar vermedi. İlk kez bir el scrubı kullandım ve çok sevdim. Hassas ciltler bile güvenle kullanabilir.

Luis Bien El Bakım Seti
Luis Bien El Bakım Seti- el kremi

İkinci aşama el kremi. Bu ürün setteki en sevdiğim ürün oldu. Pompalı şişede 50 ml gramajı var. Çok küçük olmasına rağmen 1 pompa tüm ele yetiyor ve yumuşacık yapıyor. Bildiğimiz klasik el kremlerinden çok farklı. Kokusu rahatsız edici değil. Mutlaka test etmeniz gereken bir yapısı ve yumuşaklığı var.

Luis Bien El Bakım Seti- tırnak yağı

Üçüncü aşama ise tırnak bakım yağı. Oje şişesinde 6 ml gramajı var. Tırnakları ve etleri nemlendirerek besliyor ve yumuşatıyor. Ürünün fırçası çok sert ve yamuk yumuk. Damlalıklı olsaydı daha kullanışlı olabilirdi. Ben fırçanın ucuyla tırnağıma hafifçe dokundurup parmaklarımla ovalayarak tırnaklarıma yediriyorum. En iyi uygulama şekli bu. Tırnak etlerinin kolay geriye itilmesini sağlıyor ve parlaklığı arttırıyor. Bu aşamayı çok sevmedim. Olmasa da olur gibi geldi ama uzun vadede daha çok etkisini görebilirim. Kullanmaya devam edeceğim.

Luis Bien El Bakım Seti-içeriği

Ben bu 3 lü el bakım setini çok sevdim. Sizde yumuşacık ellere ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isterseniz bu sete bakmanızı tavsiye ederim.

Ürünün set fiyatı 100 tl. El bakımı için biraz pahalı buldum. Eğer indirime girerse tekrar alırım.

Siz Luis bien markasını duydunuz yada kullandınız mı? Markanın başka kullandığınız ürünleri var mı? Yorumlarınızı beklerim.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin