Farmasi Mat Ruj İncelemelerim

2
10685

Bugünün blog konukları çok renkli ve eğlenceli Farmasi Mat Ruj lar. Bu rujların renkleri ve yapısı diğer marka mat rujlara göre daha iyi. Genellikle mat rujlarda sorun kuru ve sert olması. Ayrıca klasik mat rujlar yeterince “mat” olmuyor. (likitler kadar olamaz tabiki) Bu rujlar ise matlığı ve yapısıyla gönlümü fetheden ürünler arasında. Detaylar için okumaya devam et 🙂

 

Farmasi Mat Ruj İncelemelerim

Farmasi markasının bir (helal) network markası olduğunu ve katalogla sipariş verildiğini bilmeyen yoktur. Diğer network firmalarından bir farkı internetten de sipariş verilebiliyor olması. Bu rujları buradan siteye girip inceleyebilir ve diğer renklerini görebilirsiniz.

Farmasi Mat Ruj
Farmasi Mat Ruj-01-17-21-24

Farmasi mat rujların toplam 22 rengi var. Bende 4 rengi var. 4 gr gramajı var. Zaten rujlar çabuk bitmiyor bu nedenle aylarca kullanılabilir. Bendeki renkleri 01-17-21 ve 24. En çok 21 ve 24 numaralı rujlarını seviyorum. Aşağıda sürerek duruşunu gösterdim. 12 ay kullanım ömrü var. Ambalajları klasik ruj ambalajında ve orta kalitede.

Farmasi Mat Ruj
Farmasi Mat Ruj

Rujların yapısı kuru değil. İlk sürüldüğünde kuru gelebilir ama sonrasında nemlenip yağ gibi kayıyor ve sürdükten sonra da matlaşıyor. Likitler gibi masmat olup dudakları kurutmuyor. Hafif nemli bir matlığı var. Kalıcılığı likitlere göre daha kötü. Yiyip içmezseniz 3-4 saat kalır ama sonrasında yenileme isteği hissedebilirsiniz.

Farmasi Mat Ruj
Farmasi Mat Ruj -içeriği

İçeriğinin temiz ve helal sertifikalı olması tercih sebebi sayılabilir ama ben önemsemiyorum. Her türlü ürüne açığım yeterki ürünü beğeneyim 😛

Fiyatları 32 tl ama sıklıkla indirimde 15-20 tl arasında bir fiyata almak mümkün. İndirimsiz olarak çok pahalı olduğunu söyleyebilirim.

Farmasi Mat Ruj -swatch
Farmasi Mat Ruj
Farmasi Mat Ruj no:21

Her ne kadar bordo gibi çıkmış olsa da aslında bu bir mor 😛 Hemde kopkoyu mor.

Farmasi Mat Ruj no: 24

En sevdiğim renklerinden biri bu nude kahve/şeftali karışımı no 24 tonu. Günlük olarak severek kullanıyorum.

Eğer Golden rose velvet mattelerden sıkıldıysanız (mat ruj camiasındaki en iyi mat ruj onlar :P) ve helal sertifikalı temiz içerikli ürünlere önem veriyorsanız bu ürünlere bakmanızı tavsiye ederim. Bana bu ürünler Farmasi danışmanları tarafından gönderildi. İsterseniz aşağıda yazdığım instagram hesaplarından kendilerine ulaşabilir ve ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

@farmasi.turkiye.basak, @farmasicim_marketim, @farmasi_kozmetik_yasemin, @farmasimsatis ve @farmasi_lideri_ilknur

Siz bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz? Lipstick mi yoksa likit ürünler mi tercih edersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin