Models Own Tea Tree Concealer

1
367
Modelsown Tea Tree Concealer
Modelsown Tea Tree Concealer

Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım Tea Tree Concealer dan bahsedeceğim. Tea tree bb cream den sonra (o farmasi markasına ait) bu denediğim ikinci çay ağacı özlü ürünlerden biri.

Models Own Tea Tree Concealer

Modelsown Tea Tree Concealer
Models own Tea Tree Concealer

Models own Markasına ait olan bu ürün bir kapatıcı. Ben sadece göz altı kapatıcısı olarak kullanıyorum. Yüz için kapatıcılığı hafif kalıyor. Mutlaka altına corrector uygulamak gerekiyor yoksa birkaç saat sonra göz altlarım yeniden mor olabiliyor. Modelsown ürünleri sadece online olarak makyajsaatinde ve bazı boynerlerdeki standlarında satılıyor. Ürünleri kalitesine göre aşırı pahalı olduğu için ilk mıncıkladığımda hiçbir ürün almamıştım.

Modelsown Tea Tree Concealer
Models own Tea Tree Concealer
Modelsown Tea Tree Concealer- içeriği
Models own Tea Tree Concealer- içeriği

Makyajsaatinde bloggerlara özel indirim olunca o zaman uygun fiyata alıp deneme fırsatım oldu. Ürünün ambalajı plastik tüp şeklinde klasik bir ambalajı var. 5,5 ml gramajı var. Likit yapıda ve birçok kapatıcıya göre biraz daha sıvı formda. Kapatıcılık özelliği orta bu nedenle corrector ile birlikte kullanıyorum. Kalıcılığı 4-5 saat diyebilirim. Göz altlarını pudra ile sabitleyince daha uzun süre kalıyor. Çizgilere dolma da minimum oluyor. Toplam 4 rengi var. Bendeki cool rose rengi. Pembe alttonlu olduğu için morluklarımı biraz daha iyi nötrlüyor gibi hissediyorum. İçeriğindeki tea tree yani çay ağacı özü ile cildi yatıştırmayı, kırşıklık ve şişlikleri azaltmayı vaad ediyor. Ben aşırı etkisini görmedim ama buram buram çay ağacı kokusunu seviyorum. Ayrıca yatıştırma özelliği kesinlikle doğru.

Modelsown Tea Tree Concealer
Models own Tea Tree Concealer-swatch
Modelsown Tea Tree Concealer-swatch
Models own Tea Tree Concealer-swatch

Ürünün verdiği aydınlık görünümü sevdiğim için bitirene kadar kullanacağım ama fiyatının normalde 55 tl olması sebebiyle bir daha almayı düşünmüyorum. Yine öyle büyük bir indirim olursa alırım.

Bu markayı daha önce duydunuz mu? Bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi merak ettim. Yorum bırakırsanız sevinirim. Hepinizi öpüyorum.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin