Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star

10439

Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star

 

Herkese selamlar! Bugün sizlere Flormar markasının yeni koleksiyon ürünlerinin incelemesini yapacağım. Daha tam olarak kullanmadım ama ilk kullanımıma göre nasıllar ve tekrar alır mıyım onu değerlendireceğim. Daha eski koleksiyonları içimize yeni sindirirken yeni koleksiyonlar gelmesi biraz ağır oluyor 🙂 Yetişemiyoruz valla. Eski koleksiyon yazıları için tıktık 😛

 

Daily Party (yazmamışım- çok ayıp bana :P)

Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star

Flormar Yeni koleksiyon - Snap Star
Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star

Bu koleksiyon kendi tarzını yarat mottosuyla 12 üründen oluşuyor. Bende 7 adet ürünü mevcut. Koleksiyonda makyaj için olmazsa olmaz tüm ürünler var. Bir highlighter ve allık yok sanırım 🙁

Stay true fondöten

Flormar Yeni koleksiyon - Stay true body foundation
Flormar Yeni koleksiyon – Stay true body foundation
Flormar Yeni koleksiyon - Snap Star
Flormar Yeni koleksiyon – Stay true body foundation

İlk olarak Fondöteninden başlayalım. Föndöten face &body olduğundan vucüdun tüm bölgelerine uygulanabilir. Bacak, kol ve kapatmak istediğiniz yerlere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ağırlık yapmayıp kadifemsi bir pürüzsüzlük sağlamayı vaad ediyor. Parlak bitişli ve su bazlı bir ürün. Bu föndötenin 8 rengi var. 50 ml gramajı var. Fiyatı 40 tl. Bana çok açık renklerden biri geldiği için hiç kullanamadım. Seveni çok bu ürünün. Bu nedenle en kısa zamanda kendime uygun olan rengi alıp kullanacağım.

Dark circle concealer- Creamy corrector

Flormar Yeni koleksiyon - Stay true body foundation
Flormar Yeni koleksiyon – corrector ve concealer

Koleksiyonda bir corrector ve bir concealer mevcut. Creamy Color Corrector citteki morluklar düzeltmeyi vaad eden bir ürün. Rengi turuncu. Genellikle göz altlarındaki morlukları kapatmadan önce nötrlemek için kullanılıyor. Üzerine concealer sürünce tam olarak kapanmış oluyor. Hani sürekli “benim göz altlarım mor ama concealer sürünce bir süre sonra morluklar yine ortaya çıkıyor” diye soruyorsunuz ya. İşte onun olmaması için bu ürünü kullanmanız gerekiyor.

Corrector ve concealer aynı ambalajda ve aynı gramajda. Fiyatı 23 tl. Ambalajı çok ufak olduğundan parmakla almak zor ama ben en güzel parmakla sürüyorum bu nedenle bu ürünü kullanırken çok zorlandım. Yapısı kremsi ve güzel dağılıyor. Correctorı biraz az sürmek gerekitor. Ben ilk kullanışta göz altlarımı tupturuncu yaptım 😛 Az kullanınca böyle bir sorun yaşamayacağımı düşünüyorum. Parmakla pıt pıt hareketlerle dağıtılıp üzerine transparan pudra sürdüm. Pudrasız aşırı derecede çizgilere doluyor. Ben bu ürünü hd concealer dan daha çok sevdim diyebilirim.

Twist Up Brow Pencil

Flormar Yeni koleksiyon - Twist up brow pencil
Flormar Yeni koleksiyon – Twist up brow pencil

Gelelim kaş kalemine. Kaş kalemi dediğime bakmayın. Çevirmeli kaş jeli gibi bir ürün bu. Twist up brow crayon. Normalde bende aynı ürünün H&M markalısı mevcut. Ben genellikle kaşlarımı sabitlemek ve kılların hareket etmemesini sağlamak için ilk olarak uygulayıp sonrasında kaş şekillendrmesine geçiyorum. Benim gibi kaşları seyrek olan yada kaşları boşluk olan kişiler için kesinlikle uygun bir ürün değil. Üzerine benim gibi 3-4 ürün daha kullanmanız gerekli. Sadece kaşların kıl olan yerlerine renk veriyor. Kılsız bölgeler açıkta kalıyor. Ben tek başına yeterli bulmadım. keşke bir micro pencil falan çıkarsalar. Fiyatı 20 tl.

Waterline Kajal Eyeliner

Waterline Kajal Eyeliner
Waterline Kajal Eyeliner

Ah o güzelim kajal göz kalemi. Ben bu ürüne bayıldım. Yumuşacık. Mis gibi. Akma yapmıyor ama birkaç saat içinde hafif dağılıyor. Sürümü aşırı rahat. Homojen dağılıp simsiyah oluyor. Ben ilk defa eyeliner olarak kullandım göz kalemini ve fırça ile kuyruk yaptım. Siyahlığından zerre kaybetmedi. Kalıcılığını çok net tespit edemedim ama kalıcılığı iyiyse tadından yenmez 😛 Toplam 4 rengi var. Ben beige olanı da ilk indirimde (kalırsa tabi) alacağım 🙂 Fiyatı 13 tl.

Twist Up Lip Primer

Twist up lip primer
Twist up lip primer

Twist up lip primer. Ben dudak bazı kullanmayı açıkçası iş yükü olarak görüyorum. Bu bazı da aşırı sevmedim. Dudakları pürüzsüzleştirip rujun kalıcılığını arttırdığı iddaa edilse de ben pek inanmıyorum. Seveni çok ama benim gereksiz bulduğum ürünlerden birisi. Fiyatı 20 tl.

Stylish Lipstick

stylish lipstick
stylish lipstick
stylish lipstick
stylish lipstick

Son olarak stylish lipsticklerinden bahsedecek olursam 7 rengi mevcut ve 4 ü nude 3 ü aşırı değişik renklerden oluşuyor. Değişik derken siyah ve siyahımsı bordolardan bahsediyorum 😛 Dudaklarında yapışkanlık hissi bırakmıyor, yumuşak ve rahat bir hissiyatı mevcut. Yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabiliyor. Parlak bir duruşa sahip. Bende siyah rengi var. Yakından bakıldığında homojen dağılmadığı belli oluyor ama bu dudak yapısıyla da alakalı olabilir çünkü uzaktan bakıldığında herhangi bir sorun görünmüyor. Eşim bile siyah olmasına rağmen kötü durmadığını söyledi ama ben dışarı çıkmadım tabiki 😛 Sevdim bu ruju. İndirimde love mocha rengini alabilirim. Fiyatı 25 tl.

Flormar Yeni koleksiyon - Snap Star ile tüm makyaj
Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star ile tüm makyaj
Flormar Yeni koleksiyon - Snap Star ile tüm makyaj
Flormar Yeni koleksiyon – Snap Star ile tüm makyaj

Benim koleksiyon incelemem bu şekildeydi. Umarım aklınızdaki sorulara ışık tutabilmişimdir. Başka bir sorunuz olursa yorum bırakabilirsiniz beybiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin