Bitenler- Parfüm ve Vücut spreylerim

630

Bitenler- Parfüm ve Vücut spreylerim

Merhaba. Bloguma hoşgeldiniz. Bugün sizlere bitenlerimden Parfüm ve Vücut spreylerimi anlatacağım. Artık bitenlerimi toplu olarak yayınlamak yerine bölüm bölüm anlatmaya karar verdim.

Son anlattığım bitenlerime buradan ulaşabilirisiniz:

Bitenler – El, Ayak ve Tırnak bakım Ürünleri, 

Bitenler (haziran/temmuz, cilt bakım ürünleri)

 

 

 

Bitenler- Parfüm ve Vücut spreylerim

Flormar up beat

Parfüm anlatmak zordur. Elimden geldiğince kokulardan bahsedeceğim. Öncelikle Flormarın Up Beat isimli parfüm ve vücut spreyini anlatayım. Bu ürün benim çok sevdiğim ama aşık olmadığım bir ürün. 50 ml parfğm 165 ml sprey var. İkisini birlikte sıkınca kalıcılığı daha iyi oluyor. Eau de toilette olduğundan bu ürünler çok fazla kalmıyor. Ben bol bol sıkarak çabuk bitirdim bu ürünleri. Şişesini sevdim. Kokusu şekerli meyvemsi, tatlı bir koku. İndirimde yeniden alacaktım ama stoklar tükenmiş bu nedenle çok üzüldüm. Umarım kalıcı seriye eklerler.

Avon together

Avon Together parfüm ise 30 ml olduğu için çabuk bitti. En sevdiğim ürünlerden biri. Up beat gibi şekerli meyvemsi ama daha fresh bir koku. Her indirimde alırım. Bana anneannemi hatırlatıyor. Bu nedenle ben bu kokuya anneanne kokusu diyorum 😛 İndirimde 25 tl ye kadar düşüyor.

Flormar paradise

Flormar Paradise Tropical splash serisinin parfümlerinden biri. Tam bir cennet kokusu 🙂 Ben aşırı fresh ve canlı hissediyorum bunu sıkınca. Beğeneni çok ama beğenmeyeni de var. Tabiki kalıcı değil. 1 hafta daha kullanınca bitireceğim. Göründüğü gibi az kaldı. yeniden almayı düşünüyorum. Hazır indirim varken değerlendirmek lazım 🙂 Koleksiyon ürünü olduğu için yedeklemekte fayda var. Koleksiyon bitince bulunmayacak.

Tommy girl summer

Tommy girl summer benim 2. kez bitirdiğim parfümüm. 100 ml olduğu için baya uzun gidiyor ama eau de toilette olduğundan hiç ama hiç kalıcı değil. Adı üzerinde tam bir yaz kokusu. İndirimde 90 tl ye almıştım şimdi kimbilir ne kadardır. Orjinal parfümler pahalı olduğu için genellikle tester yada avon vs gibi parfümler alıyorum 😛

Bitenler- Parfüm ve Vücut spreylerim

Oriflame full moon

Oriflame Full Moon parfüm de benim kağıttan elime sürdüğümde kokusunu hoş bulup aldandığım ve gelince korkunç derecede ağır ve baharatlı bulduğum ve zor bitirdiğim parfümlerimden birisi. Neyseki kokusu çok kalıcı değildi ve 30 ml olduğu için çabuk bitti. 15 tl indirimde almıştım. Eşime de erkeğini aldım. O da sanırım çoktan bitirip atmıştır 😛 Tekrar almayı düşünmüyorum.

Avon İncandessence

Yine bir Avon parfümü İncandessence. Bu parfümü duymayan çok azdır. Avonun en güzel parfümlerinden birisi. Bazıları ağır bulabilir ama aşırı kalıcı olmadığı için 5 dk sonra hafifleyip güzel bir koku bırakıyor. Bence çok ağır değil ama ilk sıkıldığında geniz yakan bir kokusu olduğu doğru. Git gide tatlı ve kadınsı bir çiçek kokusu kalıyor. İndirimlerde 30 tl ye kadar düşüyor. Denemenizi tavsiye ederim. Top gibi şişesiyle de çok şık olduğunu söylemeliyim.

Thalia Carnelian

Thalia parfümüm Carnelianın ucu bozulmuştu bende sprey kısmını çıkarıp dökmeli şekilde kullandım. Bozulduğu için yenisini göndermişlerdi bu nedenle elimde bir tane daha var. Aşırı feminen bir koku. Kalıcılığı çok iyi. 3-4 saat net kaldı üzerimde. Bir sürü soran oldu. Detaylı yazısını yazmıştım. Buradan okuyabilirsiniz 😉

8×4 deodorant

Son olarak 8×4 deodorant bitirdim. Ben 8×4 leri diğerlerine nazaran daha çok seviyorum. Bu koku da çok fresh ve ferahlatıcı bir koku. Hemen gidip yenisini aldım tabiki. Bu sarı olanda beyaz şeftali nilüfer ve yasemin kokusu var. Yeni aldığım ise yeşil olanı. Onda ne var bilmiyorum.

En son aldığım parfümüm de Avon attraction. Yakında gelir ve onuda en fazla 2 ayda bitiririm 🙂

Sizin severek kullandığınız parfümler var mı? Bunlardan hiç bitirdiğiniz oldu mu? Favori markalarınız ve ürünleriniz hangisi? Yorumlarınızı beklerim. Sevgiler.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin