Timeless Truth Maske

0
569

Bugün en sevdiğim hazır maskelerden biri olan Timeless Truth Maske (TT mask) markasından ve maskelerinden bahsedeceğim.

Timeless Truth Maske

TT mask ilk olarak 1988 yılında Fransada kurulmuş bir firma. Sonrasında aldığı uluslararası ödüllerle birçok ülkede adını duyurmuş ve 2015 te Formosa kozmetik distüribitörlüğü ile ülkemize gelmiş bir marka. Üretim tesisleri Tayvanda ve hayvanlar üzerinde test yapılmıyor. Yani cruelty free 🙂 İşte bunu çok sevdim.

Ben bu markanın 3 maskesini denedim. Hepsini ayrı ayrı sevsem de en çok hyaluronic asid içeren maskelerini sevdim. Maskelerin 3 yıl son kullanım ömrü var. Tüm maskeleri tek kullanımlık hazır maske şeklinde. Her ne kadar tek kullanımlık olsalar da maskeler 30 ml serum içeriyor. Aslında baya ürün israf oluyor.

Timeless Truth Maske
Timeless Truth Maske

Maskeler kağıda emdirilmiş üründen oluşuyor. Kağıdı cildin üzerine koyup 20-30 dk bekliyorsunuz. Daha sonra yüzde kalan ürünü elinizle cilde yediriyorsunuz. Ben yüzüme uyguladığımda emdirilmiş sıvı çok fazla olduğundan maske aşağı doğru kaydı. Bazı maskelerde kulağın arkasına geçirmek için yer yapmışlar, o zaman daha rahat oluyor yoksa maske ağırlıktan düşebiliyor. Bu maskeler cildimi çok iyi nemlendirip canlandırdı. Ben verdiği hissi çok sevdim. Cildinizdeki soruna yönelik maske kullanırsanız etkilerini siz de kısa sürede görebilirsiniz.

TT mask online sitesine baktığınızda yüz, göz, boyun, el, ayak ve göğüs maskesi bile olduğunu görebilirsiniz. Her sorun için ürünleri var. Ayrıca maske haricinde serumlar da satılıyor sitede. Fiyatlar genel olarak 15-25 tl arasında değişiyor. Ben kendi kullandığım ürünleri sitede bulamadım. Muhtemelen ürünleri yenilediler.

 

 

 

 

 

Piyasadaki diğer hazır maskelere göre fiyatları fazla olsa da ürünleri kaliteli olduğu için ben alıp kullanmaya devam edeceğim.

Siz hangi maskeleri kullanıyorsunuz? Önerileriniz var mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin