Thalia Parfüm

435

Son zamanlarda favorim olan Thalia Parfüm ler Thalia markasının yeni ürünleri. Thalia markası 2006 yılında akten kozmetik tarafından kurulmuş. Çok yeni bir marka olmamasına rağmen çok duyulmamış bir marka. Ben 2 sene önce keşfettim. Ürünleri sürekli AR-Ge çalışmalarıyla geliştiriliyor ve ürün formülasyonları doğal bitki özlerinden oluşuyor. Ürünleri zararlı kimyasallar içermiyor.

Thalia Parfüm Carnelian

Thalia Parfüm leri de birkaç ay önce piyasaya sürüldü. İlk olarak deneme fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Öncesinde çeşitli makyaj ve cilt bakım ürünlerini kullanıp memnun kalmıştım.

Thalia Parfüm
Thalia Parfüm

Toplam 6 bayan 4 erkek olmak üzere 10 adet parfüm çeşidi var. Parfümler eau de parfum olduğundan esans oranı ve kalıcılığı yüksek. Kıyafetlerde daha fazla kalıcılığa sahipken ciltten daha kolay uçuyor. Ben nabız noktalarına sıkıyorum daha kalıcı olması için (kulak arkası, bilek ve dirsek içleri ve saç) 100 ml olması da büyük avantaj. Çabuk bitmez.

Carnelian
Carnelian

Benim parfümümün adı Carnelian. Narenciye, sandal ağacı, yasemin çayı ve turuncu çiçeklerin notaları var. Biraz floral oryantal bir koku. Koku anlatmak zordur. Ancak bu şekilde anlatabilirim 🙂 Ben bu parfümü ilk başta biraz ağır buldum ama 15 dk sonra dünyalar benim oldu. Hayatımın kokusu bu dedim. Ürünün şişesi de oldukça şık ve kaliteli bir tasarıma sahip. İnsanın sıktıkça sıkası geliyor 😛

Ürünü Thalianın internet sitesinden ve bazı Thalia standı olan boynerlerden alabilirsiniz. Satış noktalarını öğrenmek için yine thalia’nın sitesine bakabilirsiniz. Fiyatı 90 tl. Orjinal ithal marka parfümlerin 250 tl den başladığını düşünürsek oldukça uygun fiyatlı sayılabilir. Ayrıca siteden 2,5 tl ücretle tester parfüm alıp kokularına önceden bakıp karar verebilirsiniz.

Siz bu parfümler hakkında ne düşünüyorsunuz? Thalia markasını nasıl buluyorsunuz?

Sevgiler..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin