La Roche Posay #cildinikoru Etkinliği

1
305
Geçtiğimiz günlerde yine bir La Roche Posay lansmanına katıldım. Geçen aylarda yine bir lansman olmuştu (#aknesizcildim) Bu sefer cildini korumaya ve ben avcısı (benlerini izle) olmaya yönelik bir #cildinikoru lansmanı yapıldı.
Bir önceki #aknesizcildim lansmanını buradan okuyabilirsiniz.

 

 

Bu lansman yeni yüksek güneş koruma ürünleri olan #anthelios serisini tanıtmak ve giyilebilir teknoloji olan my Uv patch hakkında bilgilendirilmek amacıyla yapıldı.

Etiler Bebeköy Backyard barda düzenlenen etkinlik yaklaşık 2 saat sürdü.
Etkinlikte inanılmaz ikramlar vardı ve düşündüğümden daha kalabalıktı.
#anthelios ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.
My UV patch
My Uv Patch ten bahsetmem gerekirse, bu bir program. Telefona kuruyorsunuz ve patch bandını güneş gören cildinize yapıştırıyor ve program sayesinde cildinizin ne kadar güneşe maruz kaldığını ve ne zaman güneş kremi sürmeniz gerektiğini görüyorsunuz. Bu teknoloji son zamanların en kullanışlı teknolojisi olmaya aday. Sabah güneş kremi sürüp akşama kadar koruma altında olduğunu sananlar artık bu program ile tarih olacak. Bence çok pratik ve eğlenceli bir uygulama.
Yapıştırılan patch su geçirmez olduğu için 3-4 gün kullanılabiliyor. Tatil için birebir 🙂

La Roche Posay ürünlerini çok sevdim ve geçen etkinlikte verilen ürünleri bitirmek üzereyim. Bu etkinlikte de birkaç ürün verdiler. Onları da denemek için sabırsızlanıyorum.

La roche posay satan yetkili eczanelere buradan ulaşabilirsiniz.
La roche posay markasından bahsetmek gerekirse;
La Roche-Posay, hassas ciltler dahil tüm ciltlerin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmek için  uygun cilt bakım ürünleri üreten bir marka.
Dünyadaki birçok dermatologla birlikte La Roche-Posay, tüketicilerin yaşam kalitesini arttırmak adına La Roche-Posay Termal Suyu ile formüle edilmiş cilt bakım ürünleri üretir.
La Roche-Posay ilk olarak dermatologlar tarafından belirlenen ana cilt sorunlarının (akne,egzema,atopi..v.s.) tedavisinde yardımcı olarak kullanılırken, daha sonra alanını genişleterek hassas ciltlere uygun günlük cilt bakım ürünlerini seriye eklemiştir.
Akne, rosacea, atopi ya da diğer vakaların bakımından, cildin günlük ihtiyaçlarına ve güzellik uygulamalarının düzeltilmesine kadar dermatologlar binlerce kadın, erkek ve çocukla sürekli iletişim içerisindedir. Etkili, dayanıklı ve kozmetik içerikli La Roche-Posay cilt bakım ürünleri dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir. (Siteden alıntıdır )

Yani kısacası güvenle kullanabileceğiniz bir marka.

Sizin La roche posay markasından kullandığınız ürünler var mı?

Beni takip et!

İnstagram: @makyajdeneyimleri

Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin