Toni&Guy İlluminating Hair Parfüme (Işıltılı saç parfümü)

829
Bugün sizlere Toni&Guy markasına ait yeni bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün piyasaya yeni çıktı ve şimdiden herkesin beğenisini kazandı. Özellikle benim gibi saçının matlığından muzdarip ve pasif içici olunan ortamlarda bulunan biri için bu ürün bulunmaz bir nimet 🙂
Toni &Guy 1963 yılında İngiltere’de kuaför salonu olarak hizmete başlamış daha sonra büyüyerek 1990’lı yıllarda 100’den fazla ülkede hizmet veren bir marka haline gelmiş. Yıllar geçtikçe Toni&Guy, güzelliğine önem verenlerin 1 numaralı markası olmuş. Benimde yıpranmış saçlar serisi çok severek kullandığım serilerden biridir. Toni&Guy ürünlerini birçok kuaförde ve neredeyse her gittiğiniz kozmetik mağazasında bulmak mümkün. Bu ışıltılı saç spreyini ise Gratiste gördüm ve yakında tüm mağazalara geleceğine eminim.

Şimdi üründen bahsedecek olursam; bu ürün benim aslında neden hiç böyle bir ürün yok dediğim ve hep olmasını istediğim bir üründü. En sonunda Toni&Guy benim sesimi duydu 🙂 Ben saçımın matlığından şikayetçiyim ve saçıma hep ışıltılı vücut spreyi kullanıyorum. Onlar daha da kurutuyor 🙁 Ne kullandıysam fayda görmedim. Saçım yumuşak ama mat ve annemin evinde sigara içen 3 kişi var (ben kullanmıyorum) Anneme sıklıkla gidiyorum ve her gidişimde eve gelip duş almak zorunda kalıyorum çünkü saçım sigara kokuyor. Bu nedenle anneme gitmek istemiyorum.

Bu ürünü birkaç gündür kullanıyorum ve şimdiden çok sevdim. Artık anneme gitmemek için bahane uydurmama gerek kalmadı 😛 Saçıma parfüm yada vücut spreyi kullanıp saçımı yıpratmakta yok.
Ben bu ürünü çok sevdim. Hem saçım ışıltısını kazandı, hemde artık misler gibi kokuyor 🙂
Eğer yolunuz Gratis yada Watsonsa düşerse bu ürünü mutlaka inceleyin.
Fiyatı 45 tl. Hem uygun hem güzel bir ürün.
Sevgiler..

2 YORUMLAR

  1. Bu ürünü gerçekten çok merak ediyordum. Bahsettiğiniz gibi benim de çevremde çok sigara içen var ve bende artık her seferinde saçlarımın kötü kokmasından sıkışmıştım .Sayenizde Bu ürüne bir şans vereceğimmm. Bu arada instagram çekilişinize de katıldım @ilgimaltay

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin