Procsin Black Shampoo (Siyah Şampuan) – Firma gönderisi

6466
Firma gönderilerini seviyorum (tester bile olsa) çünkü kendimi riske atıp birsürü paralar verip yeni bir ürün alıp kullanmayı sevmiyorum. Her zaman içimde ya memnun kalmazsam şüphesi oluyor. Firma gönderdiği zaman hem hiç duymadığım bir marka ve ürün duymuş oluyorum hemde asla para verip almayacağım bir ürünü deneme imkanı buluyorum ve o ürün de favori ürünüm olursa sanki bonus kazanmış gibi mutlu oluyorum 🙂
Şimdi size o favorim olan ve sonucunda 3 adet stoklamamı sağlayan bu Procsin Black Shampoo dan bahsedeceğim.


Bu ürün siyah plastik yumuşak bir dev tüp şeklinde ambalajda 250 ml olarak bulunuyor. Çok az kullanmak yetiyor bu nedenle uzun kullanım ömrü var. Ben ilk başlarda çok kullandığım için israf edip hemen bitirdim 🙁 Ambalajı çok kullanışlı değil. Kapağın içi duşta su ile doluyor ve açınca su dökülüyor ve plastiği çok yumuşak olduğundan bir anda fazla şampuan gelebiliyor.

Ürünün rengi adı üzerinde siyah 🙂 Köpürmeye başladığı an beyazlaşıyor ve saçı boyamıyor. İlk başta köpürmüyor ve içinizden bu ne ya diye söyleniyorsunuz. 20 saniye sonra aşırı derecede köpürüp saçın her yerine yayılıyor. Köpüğü çok ince kıvamda (yumurta akını kabartınca olan köpük gibi) ve inanılmaz bol. Sanki kafanızda bulut gibi yumuşak bir köpük hissediyorsunuz. Yıkayınca kesinlikle krem ihtiyacı olmuyor. Saçınız karışmıyor ve duşun altında dümdüz oluyor.

Ürün aktif karbonlu, siyah sarımsak ve panax ginseng içeriyor.
Siyah sarımsak içeriğinden dolayı saç diplerini dökülme karşıtı aktiflere göre 10 kat daha güçlü besliyor. Aktif karbon özelliğinden dolayı tıkanmış saç diplerini açıp, deri altında saç oluşumunu desteklemeyi vaad ediyor. Ben vaadlerini yerine getirip getirmediğini ilerki günlerde göreceğim. Daha birşey söylemek için erken ama bu şampuandan sonra saçlarımın daha canlı ve yumuşak olduğunu hissettim.
Memnun kaldım. Kullanmaya devam edeceğim.

Fiyatı normalde 64 tl mağazada (cosmohome) ama online sitede fiyatı 32 tl görünüyor ve şuan indirimde 20 tl. Bende bu fırsattan yararlanıp 3 adet daha aldım.
Online cosmohome sitesine buradan ulaşıp ürünü inceleyebilirsiniz.

Sizin kullandığınız favori şampuanlarınız hangisi?

8 YORUMLAR

  1. Çok güzelmiş ama maalesef her şampuanı kullanamıyorum kokusu çok güzel diye aldığım bir çok şampuandan ya kepek yaptığı ya da kaşındırdığı için dönmek zorunda kaldım ve senin gibi riske atıp bir ürün denemekten çekiniyorum firmanın göndermesi iyi olmuşş :)) Takipteyim artık,sevgiler..

  2. Ürünle ilgili son durumunuz nedir acaba benim saçlarım çok seyrek ince telli arada dökülmesi artıyor suan revox kullanıyorum sanki iyi geldi bu ürünüde merak ediyorum sizce işe yarar mı siz beğendiniz mi

    • Canım ürünle ilgili son durum: inanılmaz seviyorum ve 3. şişemi bitirdim. Benim de saçım ince telli ve bunun için bir çözüm yok maalesef.
      Saç dökülmen için öncelikle “saç dökülmesine çözümler” başlıklı yazımı okumanı öneririm 🙂 Revox ta çok iyi. Ona da devam edebilirsin. Procsini %80 indirimde yakalarsan al mutlaka. 10 tl ye falan düşüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin