Milk Shake Argan Glistening Oil- Saç yağı – Firma Gönderisi

10
417
Son zamanlarda bu argan saç yağları çok popüler oldu. Ben ilk başlarda saç yağı konusunda önyargılıydım ve marka farkının hiçbir önem arzetmediğini düşünüyordum. Markaları denedikçe anladım ki çok şey fark ediyormuş 😛 İlk saç yağını Avon marka denedim ve hala da çok severim. Çeşitli markalar denedikten sonra en son size bugün anlatacağım Milk Shake Argan Glistening Oil- Saç yağını denedim. 50 ml pompalı şişede olan bu sarı renkli saç yağı cam şişede bulunuyor. Cam olması bir bakıma sağlıklı ama diğer yandan da kırılma olasılığı var.

Milk Shake Argan saç yağı oldukça akışkan kıvamda olmasına rağmen, yağlı ve cıvık bir his bırakmıyor. Kuru yağ gibi düşünebilirsiniz. Durulama gerektirmiyor. Islak yada kuru saça uygulanabiliyor ama ben kuru saça deneyince hafif yağlı bir görünüm bıraktığı için ıslak saça uygulamayı tercih ediyorum. 2 pompa tüm saça yettiği için uzun kullanım ömrü var.

Saçı anında canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor ve bunu yaparken saçı söndürmüyor. Saçı besliyor, kırıkları engelliyor, nemlendiriyor, ısıdan koruyor ve düşündüğünüz daha birçok etkisi var. Hatta ellerinizle ısıtıp saça uyguladıktan sonra el kremi olarak ellerinize yedirebiliyorsunuz. Ben bazen gece yatmadan ellerimi nemlendirmek için bile sürüyorum 🙂 Ben bütün bu etkilerini yerine getirdiğini söyleyemem ama saçımın eskiye göre daha yumuşak ve canlı olduğunu (hatta afro dalgalarımın bile :P) söyleyebilirim. Diğer etkilerini belki zamanla görürüm.

Bir kokusu var ki ah o koku! Milk shake ürünlerinin kokusunu bilmeyen yoktur. Bu ürün saç köpüğü gibi şeker kokmuyor ama bildiğiniz erkek parfümüne benzer kremsi ve seksi bir kokusu var. İnsanın iştahı açılıyor. Saçınızda bir süre kokusu kalıyor. 
Ben bu ürünü sevdim ama fiyatı biraz pahalı geldi. 70 tl civarında fiyatı var. Fiyatını net bilemiyorum çünkü her sitede farklı yazıyor. Bu ürün online sitelerde ve yetkili kuaförlerde satılıyor. Bazı sitelerde 100 tl fiyatı varken bazılarında fiyat 60 tl ye kadar düşüyor. Trendyolda bile ara ara satılıyor.
Aşağıda satılan güvenilir online site linkleri veriyorum. Oralardan ürünü inceleyebilirsiniz.
Siz Milk Shake ürünlerini deneme fırsatı buldunuz mu? 
Yorumlarınızı beklerim.

Beni takip et!

İnstagram: @makyajdeneyimleri
Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri

10 YORUMLAR

    • Köpüğünü bende seviyorum. Yağı ıslak saça uygulayınca fazla ağırlık yapmıyor ama tabi kişiden kişiye değişir. Benim artık afrolarım var. ne yaparsam yapayım ağırlık yapmıyor 😛

  1. Saç köpüğünden kaç şişe bitirdim hiç bilmiyorum 🙈 Gerçekten çok güzel ♥️ Saçlarım sarı olduğundan boya fazlası ile saçlarımı kurutuyor 😔 Ama köpüğü sayesinde yumuşacık 👱🏻‍♀️ Tabi ki tavsiye ettiğin ürünü de en kısa sürede denemek isterim ♥️

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin