Catrice Slim’Matic Ultra Kaş Kalemi

1
815
Bugün kaş konusuna yeniden takmış bulunuyorum. Kaşlarımın sorunlu olduğunu bilmeyen yoktur umarım. bilmeyenler her zamanki gibi buradan “Kaşlarıma ne oldu?” başlıklı yazımdan öğrenebilir.
Aslında mükemmel kaş ürünlerimi bulmuştum ama yeni ürünleri de denemek lazım düşüncesiyle Catrice cosmetics markasının Slim’Matic kaş kalemini aldım.
Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve şimdiden elimden düşüremediğim bir ürün oldu.


Catrice cosmetics markası sadece Rossmann ve Eveshoplarda var. Online olarakta sadece Eveshop sitesinde satılıyor. Bu kaş kaleminin 3 rengi var. Renk skalası açısından kötü. Neyseki kendime uygun rengi bulduğum için sanslıyım. 10-20-30 numaralı renklerinden 20 numaralı medium rengini kullanıyorum. 1.5 mm lik ultra ince ucu ile doğal görünüm yakalamanızı sağlıyor. Ayrıca kontrolü de çok kolay.
Ürün suya dayanıklı. Öyle far ürünleri gibi hemen çıkmıyor. Denize havuza girerseniz çıkabilir ama terle vs çıkmıyor bu nedenle spor yaparken kullanmayı seviyorum.

Ürün ciddi anlamda çok çok ince. Bundan daha incesini üretirlerse artık görünmeyecek 😛 Bir ucu klasik asansörlü kalem diğer ucu ise çok kullanışlı bir mini fırça. 3 rengi de kızıllık içermediği için tercih edilebilir. 0,05 gramajı var. Yani neredeyse yok olacak 😛
 Tek dezavantajı aşırı yumuşak olduğu için çabuk bitmesi. Daha çok fazla kullanmadım ama 1/3 ü bitti. Diğer kalemler bu kadar hızlı bitmiyor. Yinede son zamanlarda kullandığım kullanımı en kolay, en kontrollü ve en yumuşak kalemlerden biri olduğu için aşırı sevdim.
Bitince yeniden alacağım ürünlerden biri. 
Ürünü bastırarak istediğiniz renkte ayarlamanız mümkün. Çok bastırınca daha koyu oluyor.

Fiyatı 13 tl. Çoğu ürüne göre uygun. Buradan Eveshop sitesindeki ürünü inceleyebilir ve renklerini görebilirsiniz. Yolunuz düşerse denemeyi unutmayın.

Mutlu günler.

Beni takip et!

İnstagram: @makyajdeneyimleri
Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin