Alışveriş- NYX Cosmetic

2
608
Son zamanlarda biraz sık alışveriş yaptığım doğru. Fazla bahsedemiyorum alışverişlerimden zamanım olmuyor. Bu en son alışverişim Nyx cosmetic. Nyx Cosmetic ürünlerine bayılıyorum. Mağazaya gittiğimde içeriden çıkamıyorum bu nedenle çok nadir gidiyorum 😛 Son gidişimde de bu ürünleri aldım. Ürünleri neden tercih ettiğimi ve fiyatlarını belirteceğim. Ürün hakkında detaylı bilgileri daha sonra teker teker yazacağım.

 Cosmic metal ruj gloss ve kendini belli eden bir yapıda ruj. Toplam 12 rengi var. Benimki speed of light isimli 08 numaralı rengi. 
32 tl fiyatı var. Gramajı yüksek ama yinede fiyatı bence bu ruj için fazla. Başka bir rengini almayı düşünmüyorum. 
Buradan inceleyebilirsiniz.

Pigmentleri 21 (metallic velvet) ve 07 (brighten up) numaralı renkler. 21 numaralı rengi Wet’n Wild comfort Zone paletindeki en alt sağdaki renkle aynı olduğu için aldım 🙂 
Toplam 24 tonu var. 21 tl tanesinin fiyatı. Ben pigment çok sevdiğim için verdiğim paraya acımadım. Aşağıdaki fotoğrafta azıcık kullanımda alınan etkisini görebilirsiniz 🙂
Buradan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Multitasker Mixing Medium pigmentlerinizin dokusunu, uygulamasını ve verdiği sonucu kontrol etmenize yardımcı olan yarı saydam jel. Umarım memnun kalırım. İlk defa kullanacağım.
Fiyatı 30 tl.
Buradan ürünü inceleyebilirsiniz.
Lip of the day likit dudak kalemi. Lip art için kullanılıyor ama ben eyeliner olarakta kullanırım diye aldım. Aldığım an pişman oldum ama yapacak birşey yok. Umarım memnun kalırım.
Fiyatı 24 tl. Toplam 10 rengi var.
Buradan ürünü inceleyebilirsiniz.
Wicked lashes takma kirpik benim hayatında en kolay taktığım takma kirpiklerden birisi. Ayrıca doğal durduğunu düşünüyorum. Benimki Fatale isimli kirpiği. 
Fiyatı 25 tl. Toplam 24 çeşidi var.
Buradan ürünü inceleyebilirsiniz.
Benim alışverişim bu kadar. Online siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 
Sizin son dönemlerdeki alışverişleriniz neler?

Beni takip et!

İnstagram: @makyajdeneyimleri
Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin