The Balm-Time Balm Concealer

2
1450
Time Balm Concealer
Time Balm Concealer

The Balm-Time Balm Concealer. Son zamanlarda kapatıcılara ve corrector ürünlerine daha fazla önem vermeye başladım çünkü göz altlarım her zamankinden daha kötü durumda. Bunun sebebi hemşire olduğum için tuttuğum nöbetler olabilir. Çoğunlukla genetik oluyor göz altı morlukları. (kan değerleriniz iyiyse ve bir probleminiz yoksa genetik diyebiliriz sadece)

Neyse sonuçta göz altları mor ve zombi gibi dolaşmak istemiyoruz 😛 Ne yapmak lazım, kapatıcı uygulamak lazım 🙂 Benim son zamanlarda kullandığım kapatıcılardan biri de The balm markasının Time Balm kapatıcısı.

Time Balm Concealer

The Balm markasını bilmeyenler için söylüyorum sadece Gratiste satılan baya ünlü bir marka. Fiyatları da indirimde normal düzeyde. İndirimsiz pahalı sayılabilir.
Bu ürünün bende 2 rengi var. Birisi light/medium (şuan kullandığım) diğer medium/dark (daha açmadım)
Minik bir lip balm kutusuna benzer plastik bir kutuda 7.5 gr ürün bulunuyor. Kabının plastik olması çok kötü çünkü kırılmaya çok müsait. Zaten birçok blogger arkadaşımın kapağı kırılmış. Ben kırılmasın diye çok dikkat ediyorum. İçinde minik bir pedi var ama çok kullanışsız hemen çöpe gitti zaten.
Ürünün gramajı baya yüksek. Likit kapatıcılara göre daha uzun ömürlü. Kapatıcılık özelliği orta. Altına corrector uygulamak gerekiyor nötrlemek için. 2 saat sonra göz altlarına doluyor. Bu nedenle transparan pudra ile sabitlemek gerekiyor.
Aydınlık görünümünü çok sevdim bu nedenle son zamanlarda sık kullanıyorum. Koyu rengini yazın bronzlaştığım için almıştım ama hiç kullanmadım. Ben indirimde 17.5 tl ye aldım. Geçen sene almıştım ve ben aldığımda 35 tl fiyatı vardı. Şuan ne kadar oldu bilmiyorum.
Ürünün en büyük dezavantajı içinden alıp sürme problemi. Uzun tırnaklı yada büyük parmaklı birisi çok zorlanacaktır. Ben bir fırça yardımıyla alıyorum ama sürmesi zor oluyor. Bu durumdan baya şikayetçiyim. Onun haricinde hiçbir sıkıntım olmadı. Güzel anlaştık.
Sizin kullandığınız concealer ürünler hangileri? Tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı?

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin