Essi Güzellik Nişantaşında Kurutma Lazer Lansmanı

533
Geçen hafta Essi Güzellik Nişantaşı şubesinde Tarçınevents ile 4 mevsim kurutma lazer lansmanına katıldım. Benim için çok bilgilendirici bir lansmandı.
Şimdi bilgilerimi sizinle paylaşacağım.

Her yetişkin bireyin cinsiyet farketmeksizin yaptırması gereken uygulamalardan biri epilasyon ve epilasyonda son teknoloji kurutma lazer. Peki nedir bu kurutma lazerin diğer lazerlerden farkı?

4 mevsim kurutma lazer:

Eski teknolojili cihazlarda enerji bir anda deriye gönderilir. Deriye gönderilen enerji hem kıl kökünü yakar hem de deriye zarar verir. Patentli süper epilasyon teknolojisinde bu enerji parçalara bölünüyor. Parçalar halinde gönderilen enerji kıl kökünü adeta kurutuyor fakat deri hiçbir şekilde zarar görmüyor. Deri jel ile kaplı olduğu için ısısını direk olarak dışarı atabiliyor. Fakat kıl kökü izole bir ortamda olduğu için sıcaklığı sürekli yükselerek kuruyor ve kökünden ayrılıyor. Bu da 4 mevsim yaptırabileceğiniz anlamına geliyor 🙂 (Benim gibi yazın zenciler kadar kararan kişiler için harika bir özellik)

Alma beauty remove cihazı

Bu uygulamada Alma Revome cihazı kullanılıyor ve Alma Remove cihazının patentli glacial ve patentli süper epilasyon teknolojisi ile artık dört mevsim, acısız lazer epilasyon uygulamalarını yaptırabilirsiniz.
Alma beauty remove cihazını incelemek ve daha fazla bilgi almak için buradan sayfayı ziyaret edebilirsiniz

 Essi Güzellikte sadece kurutma lazer hakkında bilgi almadık. Diğer yapılan uygulamalar hakkında da bilgi alıp sorularımızı cevapladık.

Essi Güzellikte cilt bakımından tutun kalıcı makyaj ve kimyasal peeling işlemlerine kadar birçok uygulama yapılıyor. Açıkçası bu kadar büyük bir merkez olduğunu görünce çok şaşırdım. En çok İzmir de olmak üzere tüm ülkede toplam 33 tane şubesi var. Sadece erkekler için özel şubeleri bile var. Yakında İstanbul’a da açılacak 🙂 
Benim evime çok yakın olan şubesi ise taşınacakmış 🙁 Buna çok üzüldüm tabiki.

Essi güzellikte yapılan kurutma lazer ile ilgili bilgi almak için tıktık yapabilirsiniz.
Diğer uygulamalar hakkında bilgi ve randevu almak için de buraya tıktıklayabilirsiniz.

Essi güzelliğin en sevdiğim özelliğinden biri de tüm şubelerinin aynı kalite ve hizmeti vermesi. Şubeler sürekli denetlenip eğitimleri tek bir merkez tarafından kontrol ediliyor. Böylece bir şubede aldığınız uygulamayı ve hizmeti her şubede aynı kalitede alıyorsunuz. Kullanılan ürün ve aletler son teknoloji ve en iyi kalitede orijinal ürünler.

Bazı merkezlerde lazer epilasyon makinalarının çinden getirtildiğini ve aslında tehlike arz ettiğini de burada öğrenmiş oldum ve gerçekten çok şaşırdım. Bu nedenle güvenilir olmayan ve bilinmeyen her merkeze gitmemek lazımmış. Şimdi gezip görüp dinleyip test ettiğim için Essiye gözüm kapalı güveniyorum. Siz de güvenebilirsiniz 🙂
Herkese mutlu günler.


essi güzellik

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin