Essi Güzelik- Hydra Smart ‘Akıllı’ Cilt Bakımı

360
Herkese selamlar.
Bugün de sizlere yine Essi Güzellik Nişantaşı Şubesinde gördüğümüz ve mini bir uygulama yaptırdığımız Hydra Smart ‘Akıllı’ Cilt Bakımından bahsedeceğim.
Cilt bakımı hayatımızın olmazsa olmazıdır. Bana gelen sorular hep “maske önerir misiniz?, serum önerir misiniz?, nemlendirici ne kullanmalıyım?” vs… şeklinde. Aslında bu işin rutini günde 2 kez (makyaj olmasa bile hatta cilt temiz olsa bile) yıkama, tonikleme ve nemlendirme. Haftada 2 kez peeling+maske ve benim asıl önemini üzerine basa basa vurguladığım nokta olan ayda 1 kez profesyonel cilt bakımı yapılmalıdır. 
İşte o profesyonel cilt bakımını şimdi anlatacağım 🙂

Geçen yazımda Essi güzellik kurutma lazer sisteminden bahsetmiştim. Okumayanlar buradan okuyabilir ve Essi güzellik hakkında bilgi alabilirler.
Cilt bakımı dediğim gibi hayatımızın büyük bir parçası. Her geçen gün bakımlarla ilgili birçok yenilik görmekteyiz. Bu yeniliklerden biri de Hydra Smart ‘Akıllı’ Cilt Bakımı sistemi. Klasik cilt bakımından çok farklı bir sistem ve ben ilk defa Essi Güzellikte gördüm.

Hydra Smart nedir?

Hydra Smart sistemini klasik cilt bakımından ayıran en büyük özellik el değmeden yapılıyor olması. Cihaz yardımıyla uygulanıp cilde büyük oranda nem veren ve cilt sorunlarına yönelik uygulamalar yapan ve solüsyonlar kullanılan bir sistem. Kullanılan solüsyonlar tamamen bitkisel içerikli. Kullanılan başlıklar da kişiye özel olduğundan tamamen hijyenik bir ortam oluşturuluyor.
Bu sistemdeki genel amaç cilt sağlığını iyileştirmek ve cildin sorunlarına odaklanmak.
 Cilde uygun ürünler kullanılıp uygun işlemler yapılıyor. Cildin yağ ve Ph dengesi düzenleniyor ve kollajen üretimi arttırılarak cildin zamana karşı yarışı yavaşlatılıyor.

hydra smart premium ile ilgili görsel sonucu

Hydra Smart ile Cilt Bakımın Yararları Nelerdir?

· Akneli ve sebum sorunu olan ciltlerde iyileştirme
· Cilt kalitesini artırma
· Cildin renk tonlamasını dengeleme
· Cildi gençleştirme
· Gözenekleri sıkılaştırma
· Cildin pH dengesini düzenleme

Hydra Smart ‘Akıllı’ Cilt Bakımı her cilt tipine uygulanabilir ve 4-8 seans arası düzenli uygulama sonucunda çok büyük oranda fark görülür. Cilt canlanır ve sağlıklı görünümüne kavuşur.
Bu sistemle kısa vadede güzelleşmek ve uzun vadede gençleşmek ve daima sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkün.
Bende cilt bakımı paketim bittiği zaman bu sisteme başlayacağım.

Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buradan da fiyat bilgisi ve ravdevu alabilirsiniz.
Herkese sağlıklı ve bol nemli ciltler 🙂
essi güzellik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin