Alışveriş- Makyajsaati.com

278
Uzun zamandır alışveriş yazısı yazmadım. Sebebi öyle aman aman bir alışveriş yapmadım. Param yok 🙂 Makyajsaati.com güzel bir indirim yapmıştı bu nedenle kaçırmak istemedim ve bir sürü şey aldım. Bunları da sizinle paylaşmak istedim.

Öncelikle ojelerden bahsetmek istiyorum. Color club ojeler benim en sevdiğim oje markalarından biri. Özellikle halojenli olanlara bayılıyorum. Buradan halojenli ojelerimin yazısını okuyabilirsiniz.
Neden seviyorum çünkü gramajı fazla ve yapısı diğer ojelere göre daha sıvı. Asla dalgalanma yapmıyor. Sürümü kolay ve rengini güzel veriyor. Fırçası minik ve şişesi çok şık. Tek dezavantajı pahalı olması. Benim gibi indirimleri takip edebilirsiniz 🙂

Benim aldığım ojeler:

pembe: Wing fling
turuncu: Foxy mama
açık mavi: Pure energy
lacivert: Williamsburg
yeşil: wild cactus
gri: Snakeskin
açık gri: Antiquated
sarımtrak: Pearl district
kırmızımsı yeşilimsi 🙂 Burnt out

Models Own makyaj ürünlerini ilk defa deneyeceğim. Bu ürünleri istinye park boyner standında mıncıklama imkanım olmuştu ve hoşuma gitmişti. 
Solukluk giderici baz, likit concealer ve stick concealerlarından aldım. Umarım memnun kalırım.

Son olarak 2 adet far paleti aldım. Biri twilight diğeri Wonderland. Wonderland limited edition seri. Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi mat renklerin pigmentasyonu zayıf. Bu nedenle biraz pişman hissediyorum kendimi. Daha twilight ı mıncıklamadım. Umarım memnun kalırım. 
Fiyatlarını tek tek söylemeyeceğim. 
Buradan siteye gidip ürünleri inceleyebilir ve fiyatlarına bakabilirsiniz 🙂
Herkese mutlu hafta sonları 🙂

Beni sosyal medyadan takip edin:

İnstagram: @makyajdeneyimleri
Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri
Facebook: makyaj deneyimleri

12 YORUMLAR

    • Mutlaka almalısın birkaç tane. Ben daha fazla almadığıma pişman oldum 🙁 Modelsown ürünlerine de bakmanı tavsiye ederim. Güzel ürünler var ama indirimde güzel tabi. İndirim olmadan almayı düşünmem. Umarın kısa zamanda kod size de gelir. Muck..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin