Flormar Mat Etki Silk Matte likit ruj

2075
Herkese selamlar!
Bugün sizlere Flormarın en sevdiğim ürününden bahsedeceğim. Son zamanlarda yeni koleksiyonlarla Flormar beni kendine daha çok bağladı. Şimdi o ürünlerden birini inceleyelim..


Flormar silk matte rujları yeni koleksiyon olan mat etki serisinin rujlarından. O kadar sık yeni koleksiyon çıkıyor ki artık takip edemiyorum. Bunun üzerine bile 2 tane yeni koleksiyon çıkardı. Yinede bu rujun yeri bende bambaşka olacak. Hatta koleksiyon ürünü olduğu için bulunmama ihtimaline karşı yedekleyeceğim.

Silk Matte Liquid Lipstick Klasik likit ruj ambalajında 4.5 ml olarak bulunuyor. Toplam 8 rengi var bende 2 rengi var. 05 ve 07 renkleri. 05 O kadar güzel bir nude tonu ki herkesin gözdesi ve bulunması zor, online sitesinde bile kalmamış 🙁 Bulduğum yerde yedekleyeceğim. Yapısı yumuşacık saten gibi ve sürümü kolay. Nispeten hataları tolere edebiliyor. Ultra mat dokusu ve ipeksi yapısı ile dudaklarda uzun süre kalıcı etki yaratıyor ve kremsi likit dokusu ve içerdiği özel yağlar ile dudakların kurumasını önlüyor. Kalıcılığı öyle zamk gibi değil tabiki ama yağlı birşey yemezseniz 5-6 saat net kalır.

05 autumn timber ampul ışığında rengi

Ben çok fazla likit mat ruj kullandım ve bu ürün için çok iyi diyebilirim. Fiyat performans açısından bulunmaz bir nimet 😛 İndirimde 12 tl ye düşüyor hatta şuan indirimde. Normalde 20 tl fiyatı var. 

Eğer bir flormarın önünden geçerseniz mutlaka sürüp deneyin derim.
Ürünü incelemek ve satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.
Siz likit mat rujlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu koleksiyonu sevdiniz mi?
Sevgiler.

Beni sosyal medyadan takip edin!

İnstagram: @makyajdeneyimleri
Youtube: Ayşegül’ün makyaj deneyimleri
Snapchat: mkyjdeneyimleri

1 YORUM

  1. 05 numara autumun timber bende de var ve yapisina da rengi de bayiliyorum😍Ama kirmizi insani olmadigim icin diger renge ne yazik ki bakamayacam🤗
    İnstagram:selinnnyukselll

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin