Loreal Lumi Magique Base

3
843
Herkese merhaba!
Gecem bu kadar sakinken ve fırsat bulmuşken peş peşe blog yazma niyetindeyim 🙂 Gecemin 2. konuğu da içini göremesem de bitirmek üzere olduğumu hissettiğim bir ürün olan Loreal Lumi Magique baz hakkında olacak.

 Bu ürün şık uzun ince bir ambalaja sahip. Tam olarak ambalajının renginde inci beyazı bir ürün. Simli değil ışıltılı beyaz bir rengi var. Kesinlikle yüzde yapay ışıltı gibi durmuyor. Ben yapay duracak korkusuyla uzun bir süre almayı reddetmiştim 😛 Doğal bir ışıltı katıyor yüze. Glowy bitişli bir fondöten gibi..  Ucunun pompalı olması güzel. İstediğiniz kadar ürünü alabiliyorsunuz.

Tek başına kullanılabildiği gibi fondötenle karıştırılarakta kullanılabiliyor. Gramajı 20 ml. Uzun süre kullanılır mı emin değilim. Hergün kullanılsa muhtemelen 60 günde biter diye tahmin ediyorum. Çok bereketli sayılmaz. Fiyatı 45 tl civarında ama indirimlerde 30 tl ye kadar düşebiliyor. Ben 6 ay önce 22 tl ye almıştım. İnanılmaz zam geldi tüm ürünlere 🙁
İçeriğe dikkat edenler tercih etmeyebilir çünkü paraben, alkol vs barındırıyor. Benim için önemli olmadığından daha yeni baktım içeriğine 😛 Zaten yeteri kadar zararlı şey yiyip içiyoruz, sürsekte problem olmaz 😛 Lorealin nerdeyse tüm ürünlerinde paraben vs. var. Cilt bakım ürünlerinde bile görmüştüm 🙁 İçeriğe önem verenlere duyurulur.
Ben bu ürünün gerek yapısını gerekse verdiği yumuşaklık ve ışıltıyı çok sevdim. Tekrar almayı düşünüyorum. İndirimde bulursam kesin yedekleyeceğim. 
Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori bazınız hangisi?
Herkese mutlu günler..

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin