LESOLEIL ŞAMPUAN (GÜNEŞ GÖRMEYEN SAÇLAR İÇİN)

4
604

Herkese merhabalar!
Bu gecemin 2. blog konuğu son zamanlarda adını sık duyduğumuz bir marka olan Lesoleil Güneş görmeyen saçlar için şampuan. Ben ilk şişemi bitirdim ikinciye başlayacağım. Artık yazma vaktim gelmiştir 😛

Bu şampuan son dönemlerde çıkmış, güneş görmeyen saçlar için (sadece başı kapalı bayanlar için değil güneşe ve oksijene hasret kalan saçlardan bahsediyor) geliştirilmiş 5 bitki ve 5 mineral içeren 10 etkili komple bakım sağlayan bir özelliğe sahip. 
5 bitki+5mineral içeriği
içeriği temiz
Şampuanın bende ki izlenimleri ise;
Öncelikle ambalajı güzel ve kullanışlı. Gramajı 375 ml. Çabuk bitmiyor. Kokusu güzel, ağır değil ve iyi köpürüyor. Yapısı losyon gibi ve şeffaf sarı renkte. 3 çeşidi var. Yağlı, normal ve boyalı saçlar için. Ben kuru saçlar için olanını kullandım ama saçlarım ince telli ve normal. Kendime uygun olanı kullanmadığım için saçlarımı biraz ağırlaştırdığını söylemeliyim. Kepeklenme yapmadı. Saçlarımı dökmedi ve saçlarım daha kolay şekil aldı. Genel anlamda olumsuz bir yanını görmedim. Bu nedenle sevdiğimi söyleyebilirim. Tekrar kullanmayı düşünmüyorum çünkü beklediğim o mükemmel etkiyi göremedim ve denemem gereken birsürü şampuanım var.
Fiyatı oldukça uygun. Normalde 15 tl gibi bir fiyata sahipken 8-9 tl ye indirimde bulabiliyorsunuz. 
Gratis, Watsons, Cosmetica, Rossmann ve süpermarketlerde bulabilirsiniz. 
Siz bu şampuan hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sevgiler.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin