Sigma Color Pop Seti / Ürün Yorumlarım

6
143
Herkese selamlar!
Havaları serin ve bulutlu görünce sabahları sinirlerim bozulsa da kendimi ürünlerime verip bugün ne yazsam diye düşününce keyfim yerine geliyor 🙂
Bugün sizlere bence çok şişirilmiş bir ürün olan Sigma fırçalarımdan bahsedeceğim.
 
Geçen black friday indiriminde kozmela.com dan aldığım Sigma Color Pop serisini ben herkesin aksine hiç beğenmedim. Çok şişirildiğini düşünüyorum. Evet çok kaliteli ve afilli duruyor ama etki bakımından çok fazla verim alamadım.

Color Pop serisi mini bir seri. Fırçaları orjinallerine göre biraz daha minik ama uçları aynı büyüklükte. Seride E55 eye shading, E25 blending, F40 large angled contour fırçaları var. Özellikle E25 ve F40 en meşhur fırçaları.
Tek tek inceleyecek olursak;
E55

E55 eye shading fırça:

 Klasik far fırçası. Küçük kısa ve sık kıllara sahip. Göz kapağında belirgin renkler uygulamak için kullanıyorum. Genel olarak sevdim ama fiyatına göre istediğim verimi alamadım.
E25

E25 blending fırça:

En meşhur fırçalarından biri. Karıştırma fırçası olarak geçiyor. Renk geçişlerini sağlamak ve daha doğal ve soft bir görünüm vermek için kullanılıyor. Crease bölgesi makyajları için ideal bir fırça. Ben genel olarak sevdim ama fiyatının bu kadar pahalı olmasına anlam veremedim. Basit fırçalarla da aynı etkiyi aldım. Hatta RT fırçaları daha çok seviyorum diyebilirim. Bence bir blending fırçasına göre biraz büyük. (yada benim göz kapaklarım küçük :P) Ayrıca beyaz olması da hoşuma gitmedi. Her kullanımdan sonra pismiş gibi hissedip yıkıyorum ve kurumadığı için kullanamıyorum 🙁
F40

F40 large angled contour fırça:

Bu fırça da çok meşhur ve herkesin sevdiği bir ürün ama ben hiç ama hiç sevmedim. Şuan çekmecemde çürüyor diyebilirim. Sebebi çok yumuşak olması. Bir kontör fırçasına göre inanılmaz yumuşak kıllara sahip. Allık fırçası olarak kullanılabilir ama kesinlikle benim için bir kontör fırçası değil. Bikere o kadar yumuşak ki ürünü fırçaya almakta zorlanıyorum 🙁 Ben hiç sevmedim.
 
Sigma markasına ait başka fırçam yok ve ilerde de almayı düşünmüyorum. En son bir instagram satış hesabından Zoeva fırça almıştım ve aşık olup 12 adet göz makyaj fırça setini aldım.
@rosamistore hesabından 250 tl ye aldığım sete aşık oldum. En kısa zamanda yorumlarını yazacağım. Kesinlikle Sigma ile aynı kalitede daha uygun fiyatlı olduğunu düşünüyorum. Sigmanın fırça setleri şuan 400 tl üzerinde fiyatlara sahip.
Ben herkeste olduğu için mükemmeller demekki diye düşünüp denemek için bu seti almıştım.
Color pop seti normalde 160 tl ama ben indirimle 82 tl ye almıştım. Şuan düşününce iyiki indirimle almışım diyorum, yoksa o paraları verseydim çok pişman olurdum.
Siz bu fırçalar hakkında neler düşünüyorsunuz.
Herkese mutlu günler.
Sevgiler.
 

6 YORUMLAR

    • Hem daha tok hemde daha rahat kullanımlı fırçaları seviyorum. Mesela RT base shadow fırça vazgeçlmezim. Zoevayı bile onun kadar sevmedim diyebilirim. Uygun fiyatlı fırçalarla aynı verimi alınca soğudum biraz 🙁 Yoksa kötü değil tabiki. Kalite akıyor resmen orası kesin 😛

    • Valla ablacım ben iyiki çok masraflı bir serisini almadım. Geçen sene black friday gününde baya büyük bir setini alacaktım bir türlü kredi kartından çektiremedim. İyiki çekilememiş. Bin pişman olacaktım valla 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin