Golden Rose Longstay Highlighter Shimmer Eyeshadow

1495
Herkese iyi geceler!
Bu gece nöbetimde sizlere son zamanlarda en sevdiğim ve en pratik ürünlerimden biri olan Golden Rose Longstay highlighter dan bahsedeceğim. Bu ürün inanılmaz pratik olması ve ışıltısının tam istediğim gibi olmasıyla gönlümü fethetti. Longstay ürünlerine aşığım bu aralar.

Likit kalem şeklinde ve shimmer eyeshadow olarak geçen ürünün gramajı 2 ml kadar (şuan ürün elimde olmadığından evde olduğundan tam gramajını söyleyemeyeceğim. Nöbet sonu eve gidince bakacağım :)) Gramajı az gibi görünse de baya bereketli bir ürün. Az miktar sürmek yeterli geliyor. Bu ürün hem aydınlatıcı hemde göz farı olarak kullanılabiliyor. Ben kaş altlarım için de kullanıyorum. Ucu fırçalı ama mutlaka elinizle dağıtmanız gerekiyor. Kendi fırçasıyla yeterli dağıtılmıyor. Hijyenik açıdan da fırçalı olması dezavantaj.

Ben likit aydınlatıcıları çok sevmiyorum ama bu ürün aşırı kilit değil. Köpük gibi bir yapısı var. Puf puf bir ürün 😛 Çabuk dağıtılıyor. Eğer sürdükten sonra beklerseniz hemen donuyor ve dağıtılması zorlaşıyor bu nedenle sürer sürmez dağıtmak gerekiyor. Kalıcılığı yüksek düzeyde. 12 saatlik nöbetimde hiç çıkmadı ve yenileme ihtiyacı hissetmedim. Bir kere sabitlendi mi bir daha kıpırdamıyor. Benim için en olumlu yönü bu. İki rengi var. Bendeki rengi no:2 sarı ve altın ışıltılı. Ben sarı alt tonlu olduğumdan kendime sarı alt tonlu aydınlatıcıları yakıştırıyorum. no:1 ise daha pembe alt tonlular için uygun.
Fiyatı 36 tl. Golden rose mağazalarında ve internet sitesinde satılıyor. Uzun süre kullanılabilecek bir aydınlatıcı için çokta pahalı değil. Hem düşme, kırılma ve fırça arama derdi de yok. Çantaya at ve çık. Hatta kalem gibi cebinde taşı 😛 Minik ve şirin bir ambalajı var. Arada öylesine bile oynayası geliyor insanın 🙂
yüzümde uygulanmış hali. 
Eğer br aydınlatıcı ihtiyacınız varsa, öyle çok uğraşmayayım ve far olarakta kullanabileyim diyorsanız bu ürünü mutlaka almanızı öneririm.
Daha önce kullananlardan yorumlarını beklerim.
İyi geceler. Sevgiler.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin