Nubia Kryolan Cilt Bakım Deneyimi

532
Herkese merhaba!
Geçen haftalarda #sevgipaylasincacogalir etkinliğinde bize sponsor olup cilt bakımı hediyesi veren Ece hanıma teşekkürler. Şimdi cilt bakımım nasıl geçmiş ve kısaca Nubia deneyiminden bahsedeceğim.  
 
Öncelikle ben Nubiayı sadece internet sitesi sanıyordum. Çünkü bir tek sitelerini görmüştüm. http://www.nubia.com.tr sitelerine sıklıkla bakarım. Daha hiç alışveriş yapmadım.
Nubianın 2 şubesi var. Biri nişantaşı diğer bağdat caddesi. Ben evime daha yakın olduğundan bağdat caddesi şubesine gittim.
Beni güleryüzle karşıladılar. Küçük bir mekan ama çok şık ve temiz görünüyor. Heryerinden kalite ve hijyen akıyor 🙂
Küçük ama evim gibi diyebileceğiniz bir odaya aldılar beni. Odada o kadar çok teknolojik alet vardı ki, uzaya gidebiliriz sandım 😛 Tüm aletler son teknoloji ve çok temiz görünüyordu. Odada yanan mumlar ve müzik sesi sizin içinize işliyordu.
 Kıyafetlerimi çıkarıp havluya sarıldım ve sedyeye yattım. Cilt bakımı uzmanı Vildan hanım benimle ilgilendi ve 1 saatlik nem verici ve rahatlatıcı bir bakım yaptı. Bakımın içerisinde neler vardı neler.. Temizleme aşaması, tonikleme, peeling (2 kez), sıkma aşaması, buhar, dezenfeksiyon, serum, maske, nem kremi, masaj ve unuttuğum birçok şey… Beni en ama en çok etkileyen ayaklarıma ve omuzlarıma sıcak havlu konması ve dekolte bölgesine kadar boyun da dahil olmak üzere masaj yapılmasıydı. Ayrıca tüm cilt bakım ürünleri kaliteliydi, bana sothys marka ürünler kullanıldı. 

Ben cilt bakımına çok fazla önem veren biriyim ve yaklaşık 10 mekan görmüşümdür. Cilt bakımında yapılmasını sevmediğim tek şey ise buhar uygulamasının çok uzun tutulması. 1 saatlik cilt bakımı için dünyalar kadar para veriyorsunuz ve 20 dk buhar verip 2 siyah nokta temizliği yapıyorlar. Bu durum paramı israf ettiğimi düşünmeme sebep oluyor. Nubiada vildan hanım beni 3-4 dk dan fazla yalnız bırakmadı. Teşekkür ederim 🙂
 

Herkesin böyle bir deneyimi yaşamasını isterim ve şiddetle tavsiye ederim.
Tüm nubia ekibine teşekkür ederim. En kısa zamanda yeniden görüşeceğiz.
Sevgiler.
 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin