L’oreal True Match Concealer (Kapatıcı)

257
Herkese selamlar!
Bu gece bir concealer var yanımda 🙂 L’oreal True Match Concealer benim çok sevdiğim ve olmazsa olmaz kapatıcılarımdan bir tanesi. Concealer kullanmaya alışmadıysanız bence hiç başlamayın derim yoksa başladıktan sonra o kadar alışıyorsunuz ki, makyajsız haliniz kendinize hasta ve solgunmuş gibi geliyor 🙁
 
Bu ürün uygun fiyatı ve ince, ama kapatıcılığı iyi olan yapısıyla beni kendine çekti. Maybelline affinitone kapatıcımdan biraz daha iyi ve yapısı biraz daha koyu. O yüzden bu ürün ilk sıralarda diyebilirim.
Bu ürün üzerinde gramajı yazmıyor ama standart kapatıcılara oranla biraz daha minik. Basit ama güzel bir ambalajı var. Ucu süngerli ve sürmesi kolay (ama hijyenik değil maalesef) Bereketli diyemem çünkü benim gibi orta sorunlu göz altlarına bile hergün kullanınca 1-2 ay ancak yeter. Ben yoğun kullanmayı seviyorum. Bu nedenle fazla ürün harcıyorum. Yapısı çok kalın değil ve hemen donmuyor. Fırçayla uygulayınca çizgi çizgi olabiliyor. Bu nedenle elle yada süngerle uygulamak daha mantıklı. Gün içinde yenileme gerektirmiyor. Ürünün bitişi parlak. Böylece daha aydınlık gösteriyor göz altlarını. Teninizden 1 ton daha açık yada aynı tonda alırsanız istediğiniz parlaklığı ve aydınlığı elde edersiniz.
Ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum (sürekli değişiklik yapsamda ara ara kullandım) Fiyatı değişebiliyor. İndirimlerde 15-20 tl arasında bulabilirsiniz. İndirimsiz 35 tl ye kadar çıkabiliyor. Stok yapmakta fayda var 😛 Eğer uygun performanslı ve uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız, azıcık sorunum var ve göz altlarımı aydınlatmak istiyorum diyorsanız bu ürün tam size göre 🙂 (En iyi performans süngerle, sünger almayı da unutmayın!)
 
Diğer concealer yazılarım için tıktık 🙂
Sevgiler..
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin