The Balm Hot Mama Allık

1
632
Herkese selam!
Bu gece sizlere indirim varken yeniden aldığım hemen hemen herkeste olan The Balm Hot Mama allıktan bahsedeceğim.
Bu allık Nars Orgasm a dupe gösteriliyor ama bence biraz farklı. Orgasm biraz daha pembeyken Hot mama biraz daha turuncu. Yüzde farklılıkları daha çok belli oluyor.
Bu allığı nerdeyse 1 yıldır kullanıyorum. Geçen aylarda ablama hediye edip kendime yenisini aldım ve kullanmadan hemen yazayım dedim 🙂
Her Balm ürünü gibi mıknatıslı karton bir ambalajı var. Mıknatıslı olmasını seviyorum ama dış koruma kabını atarsanız çantada açılma riski yüksek. Tam çantaya atıp çıkmalık bir boyuta sahip.
Bu renk içerisinde altın ışıltılara sahip bir turuncu ama hafif pembelik de içeriyor.
Ben resmen aşığım. Her tene yakışan, dokusu, yapısı ve kalıcılığıyla çok revaçta bir ürün.

The Balm Hot Mama
The Balm Hot Mama
The Balm Hot Mama
The Balm Hot Mama allık

The Balm Hot Mama

Kalıcılığı eğer elinizi sürekli yüzünüze götürmezseniz 7-8 saat hiç sıkıntı yaşamazsınız. Ben gün içerisinde hiç yenilemiyorum. Sabah sürdüğüm bütün gün yetiyor. İçeriğinde altın ışıltılar olması yüzünüzü aydınlık ve temiz gösteriyor.
The Balm Hot Mama
The Balm Hot Mama allık
Ürün çok bereketli. Her gün kullansanız 1-2 yılda ancak biter. Biraz tozutuyor ama önemli değil bence. Ben bu ürünü aydınlatıcı, allık ve far olarak çok amaçlı kullanıyorum. Favori ürünlerimden birisi.
The Balm Hot Mama
The Balm Hot Mama allık
Gratislerde satılıyor. Birkaç sene önce çok uygun fiyatlara alınabilirken artık 50 tl gibi bir fiyatı var. İndirimde en fazla 29 tl ye iniyor. En son bu fiyata aldım. Yinede nars gibi birçok üründen daha uygun ve kalite bakımından eşdeğer olduğundan tercih ediliyor.
Eğer rose gold ışıltıları sevenlerdenseniz bu allığa bakmanızı öneririm.
Sizin kullandığınız favori allığınız hangisi?
Herkese iyi geceler!

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin