NYC Liquid Eyeliner 888/Noir Perle

2
143
Herkese selam!
Günün ikinci yazısı bir eyeliner üzerine olacak. Nyc  (New York Color) liquid eyeliner benim hayatımda en zor sürdüğüm (hatta videolarımda birkaç kez kullanmıştım) eyelinerım. Nefes bile aldırmıyor diyebilirim:)
Bu ürün basit siyah bir ambalajda 1,7 ml olarak bulunuyor. Rengi siyah değil. Benim kullandığım Noir perle rengi, yani füme ama gümüş ışıltılı bir füme rengi. Ben rengine bayıldığım için almıştım. Fırçası kıllardan oluşuyor (keçe uçlu değil) Sapı çok uzun olduğundan hakimiyeti zor ve sürümü zor.
Kabı çok basit olduğundan yazıları çok çabuk silindi. Çok küçük olması avantaj, çantata rahatlıkla atabiliyorum. Sürerken hata payı vermiyor, en ufak bir titreşimde bile eyeliner yamuk ve bozuk olabiliyor. Düzeltmesi de çok zor. Sürdükten sonra göz kapağında biraz kuruması beklenmeli yoksa göz kapağının katlanma yerine bulaşabiliyor. Akma dağılma olayı en kötü özelliği. en ufak bir terlemeyle bile akma ve bulaşma yapabiliyor. Eğer suyla temas etmezse hiç sıkıntı yaratmıyor.
Fiyatı 7-8 tl arasında. Watsonslarda bulunuyor. Bir daha alır mıyım? Fiyatı uygun olmasına rağmen zor sürüldüğü için ve akma bulaşma olayından dolayı biraz daha para verip daha güzel bir ürün almayı tercih ederim. Beğenmediklerim arasında diyemem ama olumsuz özellikleri olumlulardan fazla.
Sizin de kullandığınız Nyc ürünleri var mı? Favorileriniz neler?
Sevgiler.
 
instagram: makyaj_deneyimleri

2 YORUMLAR

  1. Aa benim 2 3 tane bitirdiğim ve sürekli aldigim eyeliner ama bu değil siyah olanı. Bunu da siyah sanıp almıştım ama Simli kullanmayacagim için kuzenime verdim. Fırçası bana şu ana kadar en rahat eyeliner çekmeme fırsat veren tek eyeliner 😂 ve ürün bildiğim kadarıyla 4 küsür ml ürün içeriyor. Göz kapaklarim yağlı ancak kapatıcı sürüp üstüne makyaj yaptığımda 8 10 saat dayaniyor en ince kuyruk kısmı biraz soluyor o kadar 😊 almak isteyen arkadaslara fikir olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin