Essence Nail Art Express Dry Drops-Oje kurutucu damla

664
Herkese iyi geceler!
Bu gece yine nöbetteyim ve çok yoğun bir gece. Bulduğum ilk fırsatta blog yazmaya ve yeni şeyler anlatmaya çalışıyorum. Arkadaşlarım her seferinde “senin azmine hayranız” diyorlar 😛 Neyse bu gece sizlere essence oje kurutucuyu anlatacağım.


Şişesi çok şirin minicik “al beni, al beni” diye bağırıyor 🙂 8 ml oje şişesi gibi bir şişede ve içinde su gibi akışkan bir sıvı var. Ucunda fırça yerine damlalık var ve oje sürdükten sonra her parmağa 1 er damla damlatıyorsunuz.

Açıldıktan sonra 30 ay ömrü var. Çantada taşımak için çok pratik bir ürün. Ojeyi dağıtmıyor ve damlattığınızda homojen dağılıyor. Yapısı yağlı değil. Elinizi yıkamanıza gerektirmiyor. Kokusu yok. Ben şişesi al beni dediği için almıştım 😛

Fiyatı 7 tl. Uzun süre kullanabiliyorsunuz. Çabuk bitmiyor. Çok bereketli. Tek dezavantajı heryerde bulunmaması. Ben 2 adet aldım, birini migrostan diğerini carrefourdan. Eğer gratise gelse anında biter o yüzden hiç bulamıyorum. Neyseki şimdilik stoğum var.

Bu ürüne dupe olan ürün sephoranın oje kurutucusu. Fiyatı 40 tl ve bence hiçbir farkı yok. O yüzden bu ürünü hem performansı hemde fiyatı bakımından tavsiye ediyorum.
Yinede spreyler sanki bir tık daha önde gibi damlalara göre.
Sizin de kullandığınız oje kutucular var mı? Sevdiğiniz yada sevmedikleriniz neler?
Herkese iyi geceleeeerr!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin