Clinique 7 day Scrub Cream

2
85
Herkese merhaba!
Bu gece yine nöbetteyim ve çok şükür sakin bir nöbet 🙂 Bu gece birşeyler yazabilirim diye düşünerek yanıma uzun zamandır kullandığım ve yazmam gerektiğini düşündüğüm ürünler aldım. Bu ürünlerden bir tanesi Clinique 7 day scrub cream.

Bu ürün benim yaklaşık 2 senedir nerdeyse her hafta kullandığım bir ürün ve hala bitmedi. Peeling olarak geçiyor ve içinde mikro tanecikler var.
Klasik tüpte 100 ml olan bu ürünün fiyatı 100 tl. Açıldıktan sonra 24 ay kullanma ömrü var (benimki dolmuş bile 🙁 ) Yapısı yoğun bir krem gibi. İçindeki mikro tanecikler ile ölü derilerden ve siyah noktalardan arındırıp cilde canlılık kazandırıyor. İçeriğinde paraben yok ama alkol var. Ben alkollü ürünler kullanmayı sevmiyorum ama maalesef bütün ürünlerde oluyor.
Haftada 1-2 kez kullanıma uygun ama sık kullanılsanız cildi tahriş edebilir. Göz ve dudak çevresi gibi hassas bölgelere uygulanmıyor. Yağlı bir yapısı var. (içeriğinde hindistan cevizi yağı var) Kullandıktan sonra yıkama ihtiyacı duyuyorsunuz. 
Ben severek kullanıyorum ama tekrar almayı düşünmüyorum. Uygun fiyatlı bir ürün yada lancome peeling alacağım. Daha karar vermedim.
Sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız, tavsiye edebileceğiniz ürünler varsa yorumlarınızı beklerim. Herkese iyi uykular!

2 YORUMLAR

  1. Benimki biraz klasik olucak ama ben Garnier 3'ü bir arada ile başladım halen onunla devam ediyorum. Elimdeki depoladığım son ürünü kullanıyorum. Son ürün bitince başka ürünleri de demeyi düşünüyorum. Uzun zamandır benimle olan bir ürün. Bence artık açılma vaktim geldi 🙂

    • peeling te pahalı ürün alınabilir mantıklı ama kolay bitmiyor o yüzden çok sık değiştiremiyorsun. ben bir dahakine ya indirimi bekleyeceğim yada uygun ürünleri deneyeceğim. uygun ve kaliteli ürün arayışı içindeyim 😛

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin