Rimmel London BROW THİS WAY 002 medium brow

0
54

Herkese mutlu günler!

Bugünün 3. yazısı Rimmel London BROW THİS WAY 002 medium brow üzerine olacak. Bu ürün bir kaş maskarası. Bakalım hakkında neler düşünüyorum.


Rimmel London markalı kaş maskarasını watsonsta gezerken ucuz olduğu için almıştım. Bu tarz bir ürün kullanamayacağımı biliyordum yinede denemek istedim. Benim kaşlarımda kalıcı makyaj var bu nedenle kızıl görünümde. Ayrıca çok dağınık ve boşluklar var. Bu nedenle önce şeklini belirginleştirmeden içini dolduramıyorum.

Bu ürün benim kaş yapıma kesinlikle uygun değil. Tek başına yeterli değil. Önce make up for ever aqua brow ile kaşlarımı çizip doldurup, doğal görünsün diye bu maskarayı üzerine sürüyorum ama tarar gibi çok bastırırsam altındaki şekli de bozuyor 🙁

Ürünün ambalajı çok basit. Üzerindeki yazılar kesin kısa zamanda silinir. Fırçası küçük gibi görünse de kaşın dışına taşıyor ve etrafa bulaşıyor:( Fırçasının maskara gibi bombeli olması benim için dezavantaj, düz olsaydı daha rahat kullanabilirdim. Bende yapay bir görünüm yarattı. Sürdükten sonra üzerinden başka fırçayla tarıyorum. Fiyatı 7 tl, gramajı 5 ml.

Ürünü hiç sevmedim, yıldızlarımız bir türlü barışmadı. Bikaç kere daha kullanacağım, yeniden şans verdim kendisine 🙂 Yoksa çöpe gidenlerim arasında baş köşeyi kaptı 😛
Herkese mutlu günler..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin