ALIŞVERİŞ #3 MAC

0
70

Herkese merhaba!

Bu hafta mac kozmetik alışverişinden aldıklarımı sizlerle paylaşacağım. Çok mutlu olduğum ürünler aldım. Kendimi çok iyi hissediyorum (alışveriş yapan her kız gibi :))
 Bakalım neler almışım.

 Studio Fix Fluid Fondöten no: NC41, cinderella little black bow eyeliner ve yeni ürünü haute&naughty lash mascara.

Ürünleri genel olarak beğendim. Biraz ürünlerden bahsetmem gerekirse cildim karma olduğundan bana mac güzellik uzmanları bu fondöteni tavsiye etti. Oysaki ben face&body almaya gitmiştim. Önemli değil bu ürünü de onun kadar sevdim. kapatıcılığı orta, kalıcılığı 10 saat diyebilirim. (nöbetten geldiğimde ürünü yüzümde bulamadım nöbet 12 saat) Bir ürün için fazla bile sayılabilir. yüzde ağırlık hissi ilk başta veriyor sonra göz makyajını yaparken ağırlık hissi kayboluyor, yinede yokmuş gibi hissediyorum diyemem. Bana göre kalın yapılı bir ürün. Sürerken kapatıcılığı orta olsa da, kalınlığını hissettiriyor. Ben genel olarak beğendim. 10 üzerinden 7 verebilirim 🙂 Fiyatı 105 tl.
 

 Krem eyeliner çok sık kullandığım ürünlerden olmasa da (pratik değil) cinderella serisinin bu ürününü çok beğendim. Yapısı ve rengi mükemmel sürümü çok kolay. Zaten krem eyelinerlar hatayı çok güzel tolere edebiliyor. ürün rengi gri gibi görünse de aslında çok açık su yeşili. Fiyatını yanlış hatılamıyorsam 55 tl civarıylı (bende uzun süre kullanılabilecek bu ürünü fiyat olarak uygun buldum)

Bu ürünler içinde en beğenmediğim ürün mascaraydı. Çok kötü değil ama yapışık bi yapısı var. Belki benim süremememden kaynaklanıyordur deyip anneme ve ablama denettirdim onlar da beğenmeyip bana geri verdi 🙁 Mascara vaadettiği özelliklerini karşılamıyor. Bu mascara ikili mascara, hem dolgunlaştırıp hem uzatıyor. Pembe kısmı açınca uzatma ve doğal görünüm verme özelliği oluyor. Parlak mor kısmı açınca dolgunlaştırıyor ama ben nedense ikisinide kullanmayı beceremedim. sürmesine güzel sürülüyor ama çok uğraştırıyor ve bir mascarayla çok uğraşırsanız topaklaşma yapıyor. fırçası çok güzel, benim sevdiğim fırçalardan,çok büyük ve sert değil. Akma dağılma yapmaması olumlu özelliği. Ürünler içinde tekrar almayacağım bir ürün. fiyatı 60 tl civarıydı.

Bugünki yazım bu kadar. Sizinde kullandığınız, beğenip beğenmediğiniz ürünler varsa mutlaka yazın. Hoşçakalın 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin